ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

واتساپ حالا اجازه می‌دهد پیام‌های صوتی را قبل از ارسال بررسی کنید

واتساپ پیش‌تر در نسخه بتا به شما اجازه می‌داد قبل از ارسال پیام‌های صوتی آن‌ها را بررسی و گوش کنید. حالا این قابلیت در اختیار نسخه پایدار این پیام‌رسان روی iOS، اندروید، وب و دسکتاپ ...

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۲۴ آذر ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۵

واتساپ پیش‌تر در نسخه بتا به شما اجازه می‌داد قبل از ارسال پیام‌های صوتی آن‌ها را بررسی و گوش کنید. حالا این قابلیت در اختیار نسخه پایدار این پیام‌رسان روی iOS، اندروید، وب و دسکتاپ قرار گرفته و با کمک آن می‌توانید از ارسال پیام‌های صوتی نادرست به مخاطبان خود جلوگیری کنید.

بر اساس اطلاعاتی که در وب‌سایت واتساپ آمده، این ویژگی زمانی ظاهر می‌شود که دکمه توقف را فشار می‌دهید تا ضبط را به پایان برسانید. سپس با کمک دکمه مثلثی شکل پخش می‌توانید به پیام خود گوش کنید. اگر از وضعیت پیام راضی نبودید، با کمک آیکن سطل زباله آن را حذف کنید و اگر پیام مناسب بود، آن را برای مخاطب بفرستید.

پیش‌نمایش پیام‌های صوتی یکی از به‌روزرسانی‌های جدیدی است که به تازگی در زمینه پیام‌های صوتی منتشر شده یا هنوز در دست توسعه قرار دارد. واتساپ چند ماه پیش امکان تعیین سرعت پخش پیام‌ها را فراهم کرد تا در صورت مواجهه با پیام‌های صوتی طولانی بتوانید در وقت خود صرفه‌جویی کنید.

واتساپ

امکانات بیشتر برای پیام‌های صوتی واتساپ

وب‌سایت WABetaInfo می‌گوید به‌زودی امکان دیگری برای مکث و ازسرگیری ضبط پیام‌های صوتی هم در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. این ویژگی در حال حاضر در نسخه بتای iOS واتساپ وجود دارد و هنوز عمومی نشده است. افزون بر این، واتساپ تایید کرده که کار روی توسعه قابلیتی برای تبدیل صوت به متن را آغاز کرده تا شاید یک روز بتوانید پیام‌های صوتی را به صورت متن مشاهده کنید.

گفته می‌شود که این شرکت همچنین مشغول کار روی پلیر سراسری پیام‌های صوتی است که به کاربران اجازه می‌دهد حتی در صورت رفتن به سایر چت‌ها به ادامه پیام‌های صوتی گوش کنند. با این حال، متاسفانه فعلا مشخص نیست که این قابلیت‌ها چه زمانی در دسترس قرار می‌گیرند. ولی در حال حاضر همین که می‌توانید قبل از ارسال پیام‌های صوتی آن‌ها را گوش کنید، پیشرفت خوبی است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی