ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

وان پلاس، AMD و MSI هم از حضور فیزیکی در CES 2022 انصراف دادند

شمار برندهایی که از حضور فیزیکی در CES 2022 انصراف داده بودند به خودی خود زیاد بود و امروز هم سه شرکت دیگر به جمع آن‌ها پیوسته‌اند. AMD، وان پلاس و MSI جدیدترین اسامی بزرگی ...

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۸ دی ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۰

شمار برندهایی که از حضور فیزیکی در CES 2022 انصراف داده بودند به خودی خود زیاد بود و امروز هم سه شرکت دیگر به جمع آن‌ها پیوسته‌اند. AMD، وان پلاس و MSI جدیدترین اسامی بزرگی هستند که از لغو برنامه‌های حضوری خود در نمایشگاه کالاهای الکترونیک مصرفی خبر داده‌اند.

به گزارش وب‌سایت Engadget، ابتدا دو شرکت AMD و وان پلاس اعلام کردند که برنامه‌های حضوری خود را در CES 2022 لغو کرده‌اند. البته این دو شرکت توضیحات دقیقی درباره علت لغو برنامه‌های خود ارائه نکرده‌اند، ولی تقریبا واضح است که این تصمیم به خاطر موج جدید کرونا امیکرون گرفته شده است.

شرکت AMD می‌گوید رویداد خود را به صورت مجازی برگزار می‌کند تا سلامت هیچکس به خطر نیفتد. وان پلاس هم که قبلا گفته بود گوشی وان پلاس ۱۰ پرو را در ماه ژانویه رونمایی می‌کند، حالا احتمال رونمایی از این دستگاه در نمایشگاه پیش رو را تقریبا از بین برده است.

MSI رویداد CES 2022 خود را مجازی برگزار می‌کند

در ادامه MSI هم اعلام کرد که برنامه‌های حضوری خود را برای CES 2022 لغو کرده و قرار نیست در محل نمایشگاه حضور پیدا کند. این شرکت در تاریخ ۱۴ دی رویدادی مجازی به نام Gameverse خواهد داشت و بعد از تاریخ ۱۵ تا ۱۸ دی نمایشگاه مجازی خودش را برپا می‌کند.

این سه شرکت اکنون به جمع برندهای بزرگی مثل آمازون، گوگل، اینتل، لنوو، متا، مایکروسافت، AT&T و تی-موبایل می‌پیوندند که همگی از لغو برنامه‌های فیزیکی خود خبر داده بودند. برخی شرکت‌ها مثل انویدیا هم تمرکز خود را روی برگزاری رویدادهای مجازی گذاشته‌اند. ولی از جمله شرکت‌های بزرگی که همچنان قصد دارند به محل نمایشگاه بروند و مراسم خود را آن‌جا برگزار کنند می‌توانیم به ال‌جی، سامسونگ و سونی اشاره کنیم.

متصدی برگزاری CES پیش‌تر اعلام کرده بود که برنامه‌های این نمایشگاه با رعایت تدابیر بهداشتی همچنان پابرجاست. اگرچه گفته شده که نمایشگاه امسال هنوز میزبان شمار بسیار زیادی از شرکت‌های کوچک خواهد بود، اما کناره‌گیری اسامی بزرگ می‌تواند به ضرر CES 2022 تمام شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی