ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

نمایشگاه CES 2022 به خاطر کرونا یک روز زودتر به پایان می‌رسد

به دنبال کناره‌گیری برخی از بزرگترین شرکت‌های دنیا، حالا متصدی برگزاری نمایشگاه CES 2022 اعلام کرده که این نمایشگاه یک روز زودتر از موعد مقرر قبلی به پایان می‌رسد. CES امسال قرار بود ۵ تا ...

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۱۱ دی ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۰

به دنبال کناره‌گیری برخی از بزرگترین شرکت‌های دنیا، حالا متصدی برگزاری نمایشگاه CES 2022 اعلام کرده که این نمایشگاه یک روز زودتر از موعد مقرر قبلی به پایان می‌رسد. CES امسال قرار بود ۵ تا ۸ ژانویه (۱۵ تا ۱۸ دی) در لاس وگاس آمریکا برگزار شود، اما حالا در تاریخ ۷ ژانویه (۱۷ دی) به کار خود پایان می‌دهد.

انجمن فناوری‌های مصرفی (CTA) در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که به منظور جلوگیری از گسترش ویروس کرونا یک روز از بازه زمانی برگزاری نمایشگاه CES 2022 می‌کاهد. البته شرکت‌کنندگان برای حضور در این رویداد باید علاوه بر ارائه مدارک واکسیناسیون و پوشیدن ماسک، ۲۴ ساعت قبل از حضور در محل نمایشگاه تست سریع کرونا بدهند و پاسخ آن منفی باشد.

اگر کسی در محل نمایشگاه دچار علائم بیماری شد، از او خواسته می‌شود که به سرعت به ایستگاه‌های کمک‌های اولیه مراجعه کند و تست بدهد. افزون بر این، گفته شده برای همه کسانی که پس از ترک لاس وگاس برای رفتن به مقصد خود نیاز به تست PCR دارند، امکانات آزمایشگاهی فراهم خواهد شد.

نمایشگاه CES 2022 بدون شرکت‌های بزرگ

در روزهای اخیر شرکت‌های بزرگی مثل آمازون، گوگل، اینتل، لنوو، مایکروسافت و متا اعلام کردند که از حضور فیزیکی در محل نمایشگاه انصراف داده‌اند. با این حال، CTA در اطلاعیه جدید خود مدعی شده که هنوز ۲۲۰۰ شرکت کالاهای الکترونیکی خود را در لاس وگاس به نمایش می‌گذارند. ظاهرا ۱۴۳ شرکت جدید فقط در دو هفته گذشته به جمع شرکت‌کنندگان نمایشگاه پیوسته‌اند.

«گری شپیرو»، مدیرعامل CTA در دفاع از برگزاری نمایشگاه CES 2022 گفت: «CES به عنوان اثرگذارترین رویداد فناوری به تعهد خود برای ایجاد فضایی به منظور نمایش محصولات و گفتگو درباره ایده‌هایی که در نهایت زندگی ما را بهتر می‌کنند، پایبند خواهد ماند. ما زمان نمایشگاه را به سه روز کاهش می‌دهیم و تدابیر بهداشتی جامعی را برای اطمینان از سلامت و ایمنی همه شرکت‌کنندگان اجرا می‌کنیم.» او افزود که بسیاری از شرکت‌های کوچک برای نمایش محصولات خود به این رویداد نیاز دارند و باید این ریسک را به جان خرید تا به نوآوری دست پیدا کنیم.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی