ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

ایرانسل روابط‌عمومی سرآمد دیجیتال کشور شد

رئیس انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی (IPRA) در هفدهمین دورۀ سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌عمومی در پیام ویدیوئی خود بر لزوم آمادگی روابط عمومی‌ها در مدیریت روند ارتباطی دوران پساکرونا تاکید کرد. «تسوکو سوقی هارا»، مهمترین وظیفۀ روابط‌عمومی‌ها در ...

شیدا ملکی
نوشته شده توسط شیدا ملکی | ۲۷ دی ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۵

رئیس انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی (IPRA) در هفدهمین دورۀ سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌عمومی در پیام ویدیوئی خود بر لزوم آمادگی روابط عمومی‌ها در مدیریت روند ارتباطی دوران پساکرونا تاکید کرد.

«تسوکو سوقی هارا»، مهمترین وظیفۀ روابط‌عمومی‌ها در دوران پساکرونا را تقویت ارتباط بین افکار عمومی و سازمان‌ها برای تثبیت روندهای ارتباطی در این دوران دانست و بر لزوم آمادگی روابط‌عمومی‌ها برای مواجهه با این شرایط، با وجود تأثیرات دوران کرونا، تأکید کرد.

«علی دارابی»، قائم‌مقام وزیر میراث فرهنگ، گردشگری و صنایع‌دستی نیز در این مراسم با اشاره به پیش‌بینی تحول قابل‌توجه در صنعت گردشگری و رشد شدید تقاضا در دوران پساکرونا، نقش روابط‌عمومی‌ها در برقرار ارتباطات لازم و معرفی ظرفیت‌های گردشگری را در این زمینه تأثیرگذار برشمرد و گفت که روابط عمومی‌ها، پل ارتباطی مردم با نهادها هستند و می‌توانند انسجام درونی سازمان‌ها را نیز بالا ببرند.

جایزۀ ملی روابط عمومی برتر در ارتباطات الکترونیکی به ایرانسل رسید

در این مراسم، بر اساس رأی هیأت داوران، روابط عمومی ایرانسل، به دلیل توجه به معیارهای تعالی و سرآمدی در حوزۀ دیجیتال و اهتمام در پیاده‌سازی و اجرای آنها، لوح‌تندیس «نشان ویژۀ روابط‌عمومی سرآمد دیجیتال» کشور را دریافت کرد و مورد تقدیر قرار گرفت.

ایرانسل همچنین، تندیس «جایزۀ ملی روابط عمومی برتر در ارتباطات الکترونیکی و مجازی» را از «هجدهمین دورۀ جشنوارۀ برترین‌های روابط عمومی ایران» دریافت کرد.

در این سمپوزیوم که با حمایت انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی (IPRA) و با حضور پروفسور باقر ساروخانی پدر جامعه‌شناسی ارتباطات ایران به‌عنوان دبیر علمی برگزار شد، متخصصان رشتۀ ارتباطات و روابط‌عمومی، طی سخنرانی‌ها و کارگاه‌های تخصصی، آخرین یافته‌ها و دیدگاه‌های خود را، به‌ویژه در خصوص شرایط حاکم بر روابط‌عمومی‌ها در دوران پساکرونا، برای حاضران در مراسم، تشریح کردند.

پساکرونا چه تاثیری بر روابط عمومی‌ها دارد؟

هفدهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌عمومی، در مقطعی که جهان هنوز درگیر بیماری کووید-۱۹ است و تجربه‌ای تاریخی را پشت سر می‌گذارد، تلاش کرد تا با روش علمی-پژوهشی و مشارکت استادان ایرانی و خارجی، به یک بیانیه و جمع‌بندی در خصوص احصای تغییرات و تأثیرات ناشی از آنها بر روابط‌عمومی در دورۀ پساکرونا دست یافته و دریابد که تأثیرات و تغییرات آتی روابط‌عمومی بر پایۀ کرونا چگونه خواهد بود و چه تأثیراتی را بر حرفۀ روابط‌عمومی خواهد داشت.

به گزارش روابط‌عمومی ایرانسل، این مراسم با شعار «روابط عمومی پساکرونا؛ تغییرات، الزامات و پیامدها» صبح و عصر یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰، با حضور فعالان ارتباطات و روابط‌عمومی ایرانی و بین‌المللی، در سالن اصلی مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی