افشای تصاویر پس زمینه گلکسی S22 پیش از معرفی رسمی

افشای تصاویر پس زمینه گلکسی S22 پیش از معرفی رسمی

چیزی به زمان معرفی پرچمداران آینده سامسونگ باقی نمانده و تاکنون اطلاعات بسیار زیادی درباره گوشی‌های این سری منتشر شده است. اکنون مجموعه کامل والپیپرهای گلکسی S22 پیش از رونمایی رسمی فاش شده است.

مجموعه کامل تصاویر پس‌زمینه منتشر شده از سری گلکسی S22 شامل تصاویر زنده، ثابت و حالت DeX می‌شود. همچنین باید به این نکته اشاره کرد که والپیپرهایی که در گالری زیر مشاهده می‌کنید، نسخه فشرده آن‌ها هستند و می‌توانید تصاویر با وضوح کاملا یا والپیپرهای زنده را از لینک انتها همین مطلب دریافت کنید.

والپیپرهای گلکسی S22 سامسونگ

برای دانلود مجموعه کامل والپیپر گلکسی S22 سامسونگ می‌توانید از این لینک استفاده کنید تا تمام تصاویر بالا را با وضوح کامل 2340 در 2340 پیکسل و دو فرمت WEBP و JPG دریافت کنید. همچنین اگر گوشی سامسونگ داشته باشید، می‌تواند از ویدیوهای ارائه شده به عنوان انیمیشن صفحه قفل خود استفاده کنید.

از نظر سایز و اندازه، والپیپرهای ثابت به اندازه کافی بزرگ هستند تا بتوانید از آن‌ها در تمام دستگاه‌ها استفاده کنید. والپیپرهای حالت DeX در اندازه 1920 در 1920 پیکسل طراحی شده‌اند و تصاویر پس زمینه زنده دارای رزولوشن 3088 در 1440 هستند.

تصاویر ارائه شده از نظر کیفیت و طراحی فوق‌العاده هستند و کاملا مشخص است که جلوه خاصی به گوشی‌های پرچمدار سامسونگ می‌دهند. آنطور که ادعا شده، دو دستگاه گلکسی S22 پلاس و S22 اولترا به روشن‌ترین نمایشگر بازار مجهز خواهند شد که می‌توان انتظار داشت این والپیپرها نمای بسیار زیبایی به آن‌ها بدهند. همچنین تاکنون رندرهای مختلفی از گوشی‌های سری گلکسی S22 منتشر شده که برخی از تصاویر پس زمینه در آن‌ها نیز دیده می‌شود.

در نهایت باید اشاره کرد که هنوز مشخص نیست سامسونگ به طور دقیق در چه تاریخی از پرچمداران آینده خود رونمایی کند اما برخی گزارش‌ها به ماه فوریه اشاره دارند. احتمالا در تاریخ 8 فوریه (19 بهمن) با سری گلکسی S22 روبه‌رو خواهیم شد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.