ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

مسئول ستاد از سرگیری آموزش حضوری دانشگاه‌ها: کلاس‌ها به شکل ترکیبی برگزار خواهد شد

مسئول ستاد از سرگیری آموزش حضوری دانشگاه‌های کشور با بیان اینکه نتیجه نظرسنجی دانشجویان بر کفه آموزش حضوری سنگینی می‌کند، از آموزش دانشگاه‌ها در ترم آینده به صورت ترکیبی حضوری و مجازی خبر داد. «سید ...

مسئول ستاد از سرگیری آموزش حضوری دانشگاه‌های کشور با بیان اینکه نتیجه نظرسنجی دانشجویان بر کفه آموزش حضوری سنگینی می‌کند، از آموزش دانشگاه‌ها در ترم آینده به صورت ترکیبی حضوری و مجازی خبر داد.

«سید محمد مقیمی» با اشاره به نظرسنجی از دانشجویان و تاکید رئیس جمهور گفت: «با توجه به تاکید رئیس جمهور مبنی بر بازگشایی هرچه سریع‌تر دانشگاه‌ها، نتایج جلسات کارشناسی و برآوردی که از خواست دانشجویان به دست آمد، مقرر شد ترم آینده آموزش در دانشگاه‌ها ترکیبی انجام شود.»

مقیمی با اشاره به اینکه دانشگاه تهران به عنوان مسئول ستاد از سرگیری آموزش حضوری دانشگاه‌های کشور انتخاب شده است، گفت: «از همین رو جلسات کارشناسی برگزار و طرح نظرسنجی از دانشجویان را اجرا کردیم. که بر اساس آن از جامعه آماری ۲۰ هزار دانشجوی شرکت کننده در این نظرسنجی، ۵۵ درصد مایل به بازگشایی کلاس‌ها و آموزش حضوری بوده و مابقی آموزش مجازی را ترجیح دادند.»

آزمون پایان ترم فقط حضوری است

رئیس دانشگاه تهران همچنین گفت: «خوابگاه ها برای اسکان دانشجویان باز است اما شرط استفاده از خوابگاه واکسینه بودن دانشجویان است.» 

او همچنین درباره روند برگزاری جلسات امتحان دانشجویان گفت: «آزمون‌های پایان ترم همه دانشجویان، چه حاضران در کلاس‌ها و چه آنها که از آموزش مجازی استفاده کنند تنها به شکل حضوری برگزار می شود.»

ستاد از سرگیری آموزش حضوری دانشگاه تهران به منظور تبیین جهت‌گیری، پایش و راهبری سیاست‌ها و برنامه‌های آموزش حضوری روز بیستم دی ماه گذشته از سوی رییس این دانشگاه تشکیل شد و تمامی معاونان دانشگاه تهران از جمله اعضای این ستاد منصوب شدند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی