ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

پنجمین دوره رویداد توان‌تِک در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ برگزار می‌شود

همزمان با بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ پنجمین دوره رویداد توان‌تِک با حضور مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و مشارکت استارتاپ‌ها و انجمن‌های فعال حوزه معلولیت برگزار خواهد شد. صاحبان ایده و استارتاپ‌هایی که خدماتشان ...

همزمان با بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ پنجمین دوره رویداد توان‌تِک با حضور مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و مشارکت استارتاپ‌ها و انجمن‌های فعال حوزه معلولیت برگزار خواهد شد.

صاحبان ایده و استارتاپ‌هایی که خدماتشان به جامعه افراد دارای معلولیت ارائه می‌شود یا توسط افراد دارای معلولیت تاسیس‌شده‌اند، می‌توانند به منظور شرکت در رویداد توان‌تک و بهره‌مندی از فرصت‌های ایجادشده در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ به وبسایت مجتمع رعد به آدرس www.raad-charity.org مراجعه کنند.

این افراد می‌توانند از امکاناتی از قبیل حضور در غرفه توان‌تک یا معرفی ایده خود به منظور جذب سرمایه‌گذار تا چهاردهم بهمن‌ماه در این وبسایت نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

در پنجمین رویداد توان‌تک کارشناسان  انجمن‌های فعال حوزه معلولیت، ازجمله نمایندگان مراکز رعد و جامعه معلولین ایران به سؤالات فعالان صنعت آی‌تی برای دسترس‌پذیر کردن کسب‌وکار خود به منظور استفاده افراد دارای معلولیت پاسخ خواهند داد.

همچنین پلتفرم مشارکتی مپینو معرفی نقاط دسترس‌پذیر که دوران نوپایی خود را در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد می‌گذارند در کنار سایر استارتاپ‌های فعال در این رویداد حضور خواهد داشت.

بر اساس روند چند سال گذشته نیز جایزه مسئولیت اجتماعی رعد به کسب‌وکارهایی که خدمات خود را برای افراد دارای معلولیت مناسب سازی کرده‌اند؛ اهدا خواهد شد.

همچنین دبیرخانه توان تک به شماره 88371096 در مجتمع رعد آماده دریافت اطلاعات شرکت‌های واجد شرایط دریافت جایزه مسئولیت اجتماعی رعد است.

 گفتنی است بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ از تاریخ 27 تا 30 بهمن برگزار خواهد شد و توان‌تک در غرفه‌ای به مساحت 120 مترمربع به معرفی فعالیت‌های فناورانه حوزه آی‌تی برای افراد دارای معلولیت خواهد پرداخت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی