ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

هدست واقعیت ترکیبی اپل
تکنولوژی

هدست واقعیت ترکیبی اپل احتمالا در تابستان پیش‌رو وارد مرحله تولید انبوه می‌شود

به گفته منابع صنعتی، اولین هدست واقعیت ترکیبی اپل در پاییز امسال وارد مرحله تولید انبوه خواهد شد و انتظار می‌رود این دستگاه که شایعات بسیار زیادی درباره آن منتشر شده، سرانجام در پایان سال ...

به گفته منابع صنعتی، اولین هدست واقعیت ترکیبی اپل در پاییز امسال وارد مرحله تولید انبوه خواهد شد و انتظار می‌رود این دستگاه که شایعات بسیار زیادی درباره آن منتشر شده، سرانجام در پایان سال 2022 معرفی شود.

دیجی‌تایمز اخیرا در پیش‌نمایش گزارش خود توضیح داده بود که آزمایش‌های تولید هدست واقعیت ترکیبی اپل به پایان رسیده است و حالا گزارش کامل این نشریه منتشر شده که ادعا می‌کند هدست غول فناوری در ماه‌های آگوست تا سپتامبر وارد مرحله تولید انبوه خواهد شد. طبق این گزارش، با توجه به اینکه تولید آن در تابستان پیش‌رو انجام می‌شود، اپل همچنان قصد دارد دستگاه خود را در سال 2022 معرفی کند.

در گزارش دیجی‌تایمز آمده است:

«به گفته منابع، انتظار می‌رود اولین هدست واقعیت افزوده اپل که عمدتا برنامه‌های بازار عمودی حرفه‌ای را هدف قرار می‌دهد، به زودی مراحل EVT3 خود را طی کند و پس از آغاز مرحله تولید انبوه آن در ماه‌های آگوست تا سپتامبر، تا پایان سال وارد بازار شود.»

هدست واقعیت ترکیبی اپل

نسخه دوم هدست واقعیت ترکیبی اپل در سال 2023

«مارک گورمن» از بلومبرگ اخیرا ادعا کرده بود که هدست اپل به دلیل مشکلات توسعه، به جای 2022 در سال 2023 عرضه خواهد شد. حالا دیجی‌تایمز گزارش می‌دهد که اپل قصد دارد در سال 2023 نسخه دوم هدست خود را روانه بازار کند که سبک‌تر، دارای باتری بهبود یافته و قیمت مقرون به‌صرفه‌تر خواهد بود.

اپل در حال حاضر روی دو محصول واقعیت ترکیبی مختلف کار می‌کند. اولین دستگاه هدست واقعیت ترکیبی است که مانند «اکیولس کوئست» (Oculus Quest) روی چشم‌ها قرار می‌گیرد و گفته می‌شود با قیمت بیش از 3000 دلار برای توسعه‌دهندگان و مصرف‌کنندگان حرفه‌ای راهی بازار خواهد شد. دومین محصول واقعیت ترکیبی در دست ساخت «عینک اپل» است که با ظاهری شبیه به عینک‌های سنتی وارد بازار خواهد شد و نشان دهنده هدف نهایی کوتاه مدت کوپرتینویی‌ها در فضای واقعیت افزوده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی