ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سندباکس
تکنولوژی

پلتفرم بازی متاورس Sandbox به رکورد 2 میلیون کاربر ثبت شده دست پیدا کرد

پلتفرم بازی متاورس سندباکس (Sandbox) متعلق به شرکت هنگ کنگی «آنیموکو برندز» همزمان با راه‌اندازی فصل دوم خود به رکورد 2 میلیون کاربر ثبت شده دست پیدا کرد. آغاز فصل دوم سندباکس و تجربه‌های مجازی ...

پلتفرم بازی متاورس سندباکس (Sandbox) متعلق به شرکت هنگ کنگی «آنیموکو برندز» همزمان با راه‌اندازی فصل دوم خود به رکورد 2 میلیون کاربر ثبت شده دست پیدا کرد.

آغاز فصل دوم سندباکس و تجربه‌های مجازی جدید

نسخه بلاکچین Sandbox که توسط NFTها و توکن SAND بومی خود پشتیبانی می‌شود و تقریبا برای چهار سال در حال توسعه بوده، سرانجام در اواخر نوامبر سال گذشته منتشر شد. فصل دوم بازی نیز به طور رسمی از امروز کار خود را آغاز کرده و تمام کاربران آن می‌توانند به صورت آزادانه در 35 تجربه مجازی جدید مختلف کاوش کنند.

همچنین در این فصل 200 ماموریت وجود دارد که بازیکنان می‌توانند با انجام آن‌ها شانس دریافت جایزه Alpha Pass NFT را داشته باشند که به مالکان تا 1000 SAND به ارزش تقریبی 3000 دلار (بر اساس ارزش‌های فعلی) را ارائه می‌کند.

سندباکس

Sandbox به مدت 13 ماه در حال ثبت کاربران جدیدی بوده و برای رسیدن به رکورد 2 میلیون کاربر ثبت‌نام شده خود به این زمان نیاز داشته است. با این وجود، هرچند فصل دوم بازی به تازگی آغاز شده اما قیمت توکن بومی آن یعنی SAND در 24 ساعت گذشته 5 درصد کاهش یافته و اکنون به ارزش 3.05 دلار معامله می‌شود.

Sandbox شباهت بسیار زیادی به بازی‌های Roblox و Minecraft دارد که محتواها این دنیاها توسط کاربران تولید می‌شود، اما زیربنای اصلی سندباکس بر اساس فناوری بلاکچین و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) ساخته شده است. در این دنیا، بازیکنان و سازندگان می‌توانند مالک چیزهای خود باشند.

همچنین Sandbox تاکنون با برندهای زیادی مانند آتاری همکاری موفقیت آمیزی داشته تا زمین مجازی خود را در جهان بازی خریداری کنند. «سباستین بورگت» یکی از بنیانگذاران سندباکس در یک جلسه توجیحی توضیح داد که آن‌ها در حال ساخت بازی‌های مختلفی برای جهان خود هستند که شامل مواری مانند بازی‌های پلتفرمر، مسابقه‌ای و نقش آفرینی می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی