ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

اپیک گیمز دو هفته درآمد فورتنایت را به کمک‌های بشردوستانه در اوکراین اختصاص می‌دهد

از امروز تا 3 آوریل (14 فروردین)، اپیک گیمز تمام درآمدهای حاصل از بازی فورتنایت را به سازمان‌های کمک‌های بشردوستانه برای اوکراین اهدا خواهد کرد. بازیکنان می‌توانند با خریدهای درون بازی با پول واقعی، در ...

محمد قریشی
نوشته شده توسط محمد قریشی | ۱ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۸:۰۰

از امروز تا 3 آوریل (14 فروردین)، اپیک گیمز تمام درآمدهای حاصل از بازی فورتنایت را به سازمان‌های کمک‌های بشردوستانه برای اوکراین اهدا خواهد کرد. بازیکنان می‌توانند با خریدهای درون بازی با پول واقعی، در این برنامه اپیک مشارکت داشته باشند و به مردم اوکراین کمک کنند. مایکروسافت هم در این برنامه همراه اپیک خواهد بود.

اپیک گیمز هر درآمدی که از این بازی طی دو هفته آینده داشته باشد، به سازمان‌هایی مانند «Direct Relief» و یونیسف می‌دهد و این سازمان‌ها از این پول برای تامین کمک‌های اولیه، پناهگاه و سایر تجهیزات برای شهروندان اوکراینی استفاده خواهند کرد. اپیک همچنین درآمدهای حاصل از خرید با کارت هدیه را هم به این سازمان‌ها می‌دهد.

اپیک گیمز

در حال حاضر چهار سازمان کمک‌های بشردوستانه از همکاری با اپیک گیمز خبر داده‌اند. علاوه بر دو سازمانی که نام بردیم، کمیساریای عالی سازمان ملل متحد برای پناهندگان و برنامه جهانی غذا هم در این طرح مشارکت می‌کنند. به گفته اپیک، در هفته‌های آینده سازمان‌های بیشتری به این برنامه می‌پیوندند.

مایکروسافت درآمد حاصل از فورتنایت را اهدا می‌کند

مایکروسافت یکی از حامیان این برنامه اپیک گیمز محسوب می‌شود و گفته تمام درآمدهای حاصل از فروش این بازی از طریق مایکروسافت استور را تا 14 فروردین اهدا خواهد کرد. اپیک گیمز وعده داده که تمام درآمدهای حاصل از فورتنایت طی دو هفته آینده را در سریع‌ترین زمان ممکن به دست سازمان‌ها برساند.

این کمپانی برای چنین هدفی، منتظر دریافت پول از پلتفرم‌ها و شرکای پرداخت نخواهد ماند و در عوض هنگام ثبت تراکنش‌ها، مبالغ را ارسال خواهد کرد.

اپیک گیمز تنها شرکتی نیست که با چنین روشی به شهروندان اوکراین که کشورشان درگیر جنگ با روسیه است، کمک می‌کند. شرکت‌هایی مانند «رایت گیمز» و مارکت پلیس‌هایی مانند «Itch.io» هم اقدام مشابهی را انجام داده‌اند تا بتوانند کمکی به مردم اوکراین کرده باشند. احتمالا در آینده شرکت‌های بیشتری چنین طرح‌هایی را راه‌اندازی خواهند کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی