ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اپلیکیشن توییتر
تکنولوژی

اپلیکیشن iOS توییتر ساخت مستقیم GIF با دوربین آیفون را ممکن کرد

تیم پشتیبانی فنی توییتر در حساب کاربری خود اعلام کرده که امکان ساخت مستقیم فایل‌های GIF از این پس در نسخه مخصوص iOS اپلیکیشن توییتر وجود دارد. به کمک ویژگی جدید گفته شده، دارندگان آیفون ...

تیم پشتیبانی فنی توییتر در حساب کاربری خود اعلام کرده که امکان ساخت مستقیم فایل‌های GIF از این پس در نسخه مخصوص iOS اپلیکیشن توییتر وجود دارد. به کمک ویژگی جدید گفته شده، دارندگان آیفون قادر خواهند بود بسیار آسان‌تر از گذشته اقدام به ایجاد و اشتراک‌گذاری فایل‌های گیف کنند.

ضبط مستقیم فایل‌های گیف می‌تواند آپلود آسان‌تر ویدیوها بدون نیاز به ثبت جداگانه آن‌ها را فراهم سازد. برای انجام این کار تنها کافیست تا در داخل برنامه، روی گزینه ارسال توییت جدید بزنید و سپس در ادامه آیکون دوربین را لمس کنید. حالا از گزینه‌های در دسترس حالت GIF را انتخاب کرده و در نهایت پس از اتمام تصویربرداری می‌توانید آن را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر قابلیت‌های جدید اپلیکیشن توییتر

در روزهای اخیر ویژگی‌های جدید متعددی به اپلیکیشن توییتر اضافه شده که از میان آن‌ها می‌توان به ری‌اکشن‌های تازه، قابلیت ثبت رای مخالف (Downvote) و انتخاب ترتیب نمایش ریپلای‌ها اشاره کرد. البته در میان این ویژگی‌ها، رای مخالف از تاثیر محسوسی برخوردار نیست و نه‌تنها رای‌های ثبت شده توسط دیگر کاربران قابل مشاهده نخواهد بود؛ بلکه برای صاحب توییت هم نمایش داده نمی‌شود و تنها جهت بهبود فضای توییتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اپلیکیشن توییتر

تغییر ترتیب نمایش پاسخ‌ها، قابلیت کاربردی و مفیدی محسوب می‌شود که می‌تواند ریپلای‌های نامربوط یا کم اهمیت را پنهان کند. در این حالت بیشتر پاسخ‌های افرادی که دنبال می‌شوند و احتمالا برای کاربر جذاب‌تر خواهند بود، نمایش داده می‌شوند. البته تمامی موارد گفته شده برای همه کاربران فعال نشده است. امکان پین کردن پیام‌ها در دایرکت و پرداخت کمک مالی به صورت اتریوم از دیگر ویژگی‌های تازه در توییتر به شمار می‌روند.

باید توجه داشت که گیف‌های ضبط شده به صورت مستقیم در اپلیکیشن توییتر امکان ذخیره‌سازی روی موبایل یا کامپیوتر را نخواهند داشت و تنها گزینه کپی کردن آدرس آن‌ها در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. همچنین هنوز مشخص نیست این ویژگی جدید در چه‌زمانی برای نسخه اندروید برنامه توییتر منتشر می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی