ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تبلت قابل حمل گوگل
تکنولوژی

نسل جدید نمایشگر هوشمند Nest Hub گوگل با یک تبلت جداشدنی عرضه می‌شود

گوگل یکی از بازیگران مطرح در حوزه تولید محصولات هوشمند برای خانه به شمار می‌آید. گوگل پیش‌تر محصولاتی شناخته شده مانند Nest Hub را روانه بازار کرده بود. به نظر می‌رسد که در آینده‌ای نزدیک ...

نیما جلالی
نوشته شده توسط نیما جلالی | ۶ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۶:۰۰

گوگل یکی از بازیگران مطرح در حوزه تولید محصولات هوشمند برای خانه به شمار می‌آید. گوگل پیش‌تر محصولاتی شناخته شده مانند Nest Hub را روانه بازار کرده بود. به نظر می‌رسد که در آینده‌ای نزدیک شاهد استفاده از یک تبلت به‌عنوان نمایشگر نسل جدید Nest Hub باشیم.

مراسم Google I/O 2022 به‌زودی برگزار می‌شود و فاصله چندانی تا شروع آن نداریم. حال گزارشات جدیدی منتشر شده‌اند که از ارائه تبلت گوگل با قابلیت حمل حکایت دارند. این تبلت قرار است نقش نمایشگر هوشمند Nest Hub جدید را ایفا کند.

تبلت جدید گوگل بخشی از نمایشگر هوشمند Nest Hub خواهد بود

تبلت قابل حمل گوگل

گزارشات جدید حاکی از آماده‌سازی یک نمایشگر هوشمند برای Nest Hub جدید هستند. این محصول به نوعی تبلت قابل حمل گوگل خواهد بود. شما می‌توانید این نمایشگر هوشمند را جداسازی کرده و مانند هر تبلت دیگری از آن برای کنترل Nest Hub استفاده کنید. به کارگیری این تبلت قابل حمل برای Nest Hub می‌تواند بسیار کاربردی و هوشمندانه باشد.

مشخص نیست که این دستگاه با کدام سیستم‌عامل اجرا خواهد شد؛ چرا که نسل دوم Nest Hub با Google Cast کار می‌کند و Nest Hub نسل اول نیز اخیرا به سیستم‌عامل مرموز Fuchsia مجهز شده است. با این حال انتظار داریم که تبلت قابل حمل گوگل برای این گجت، به صورت پیش‌فرض با اندروید اجرا شود.

جزئیات دقیقی از مشخصات نمایشگر هوشمند در نظر گرفته شده برای نسل جدید نست هاب در دسترس نیست. با این حال می‌توان انتظار داشت که Nest Hub تازه وارد با این نمایشگر عرضه شود و طی سال جاری شاهد رسیدن آن به دست مشتریان باشیم.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی