ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اپل
تکنولوژی

اپل شاید برای تهیه حافظه‌های NAND آیفون با تامین‌کنندگان چینی همکاری کند

اپل برای اطمینان از اینکه مشکلی در زنجیره تامین قطعات محصولاتش مانند آیفون وجود نداشته باشد، در پی همکاری با تامین‌کنندگان بیشتری است. در همین راستا ظاهرا کوپرتینویی‌ها می‌خواهد به سراغ تامین‌کنندگان چینی بروند. کمپانی ...

نیما جلالی
نوشته شده توسط نیما جلالی | ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ | ۰۸:۳۰

اپل برای اطمینان از اینکه مشکلی در زنجیره تامین قطعات محصولاتش مانند آیفون وجود نداشته باشد، در پی همکاری با تامین‌کنندگان بیشتری است. در همین راستا ظاهرا کوپرتینویی‌ها می‌خواهد به سراغ تامین‌کنندگان چینی بروند.

کمپانی اپل از سال‌ها قبل با شرکت‌های چینی همکاری دارد تا بتواند به نیاز مشتریان پاسخ دهد. کوپرتینویی‌ها اکنون به دنبال شرکت‌هایی هستند که بتوانند تراشه‌های حافظه مورد نیاز آیفون‌ها را تامین کنند.

اپل احتمالا برای تامین حافظه NAND با چینی‌ها همکاری می‌کند

همکاری تأمین‌کننده چینی با کمپانی اپل

به گزارش بلومبرگ، اپل در حال بررسی و رصد گزینه‌های جدیدی برای زنجیره تامین محصولاتش است. این گزینه‌ها شامل یک تامین‌کننده چینی می‌شود که هم‌اکنون می‌تواند بخشی از قطعات خود را به کوپرتینویی‌ها اختصاص دهد.

دلیل اصلی بررسی این گزینه‌ها از سوی اپل، به وجود آمدن اختلالاتی در کارخانه‌های یکی از تامین‌کنندگان مرتبط با تراشه‌های حافظه آیفون است. این گروه هلدینگ ژاپنی که Kioxia نام دارد، به عنوان یکی از تولیدکنندگان حافظه فلش NAND آیفون شناخته می‌شود. با این حال گروه ژاپنی مذکور اعلام کرده که به دلیل آلودگی‌های موجود در دو کارخانه‌اش، مجبور است میزان تولید را کاهش دهد.

به همین ترتیب اپل باید یک جایگزین در این بخش پیدا کند. کوپرتینویی‌ها هم‌اکنون در حال آزمایش نمونه تراشه‌های حافظه فلش NAND شرکت چینی Yangtze هستند. پیگیری‌ها در مورد همکاری Yangtze و اپل بی‌پاسخ مانده‌اند و هر دو کمپانی از اظهار نظر رسمی خودداری کرده‌اند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی