مایکروسافت اج 100 منتشر شد؛ مدیریت بهتر فایل‌های PDF و ارتقا امنیت

مایکروسافت اج 100 منتشر شد؛ مدیریت بهتر فایل‌های PDF و ارتقا امنیت

مرورگر مایکروسافت اج به‌تازگی آپدیت جدیدی را دریافت کرده و کاربران می‌توانند آن را نصب کنند. در این به‌روزرسانی جدید مرورگر مایکروسافت، مواردی مانند بهبود امنیت و بهینه‌سازی نحوه مدیریت فایل‌های PDF اضافه شده‌اند.

گوگل اخیرا آپدیت جدیدی کروم، یعنی Chrome 100 را ارائه کرده که به صورت عمومی قابل دانلود و نصب است. حال نوبت به مرورگر مایکروسافت Edge رسیده تا به نسخه 100 برسد. این نسخه از مرورگر مایکروسافت از لوگوی به‌روز شده بی‌بهره است، اما در عوض ویژگی‌های مدیریت PDF جدید و بهبودهای امنیتی را ارائه می‌دهد.

به‌روزرسانی مایکروسافت اج 100

مایکروسافت اج 100

به نقل از منبع آگاه، این به‌روزرسانی یک سری قابلیت جدید را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. از جمله پیشرفت‌های حاصل شده در مایکروسافت اج نسخه 100 می‌توان به «یکپارچگی حافظه» اشاره کرد.

این ویژگی از سخت‌افزار دستگاه حفاظت می‌کند. شایان ذکر است که این ویژگی از سیستم‌عامل ویندوز 8 و نسخه‌های جدیدتر از آن قابل دسترسی خواهد بود. اگرچه باید اشاره کنیم که این تنها پیشرفت امنیتی جدید Microsoft Edge نیست.

مایکروسافت Edge 100 یک سری وصله امنیتی جدید را نیز دریافت کرده است. این وصله امنیتی مربوط به مقابله با آسیب‌پذیری‌های مهمی بوده که اخیرا کشف شده‌اند.

در نهایت به‌روزرسانی جدیدی نیز در مورد نحوه مدیریت فایل‌های PDF این مرورگر ارائه شده‌اند. اکنون مرورگر مایکروسافت می‌تواند از یک PDF خوان کم‌حجم استفاده کند تا کاربران بتوانند به سادگی پیش‌نمایشی از فایل PDF مورد نظر خود را تماشا کنند. این می‌تواند به شما در مدیریت بهتر فایل‌های PDF دانلود شده کمک کند.

نسخه دقیق این به‌روزرسانی جدید مایکروسافت، 100.0.1185.29 است. شما می‌توانید با مراجعه به تنظیمات این مرورگر، به صورت دستی به بخش نصب به‌روزرسانی بروید و اقدام به دانلود و نصب جدیدترین نسخه مایکروسافت اج کنید.

نظر شما در مورد آپدیت جدید Microsoft Edge چیست؟

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.