ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

گلدمن ساکس
تکنولوژی

گلدمن ساکس سرمایه‌گذاری روی رمزارزها را برای مشتریانش ممکن می‌کند

«مری کاترین ریچ»، رئیس جدید بخش دارایی‌های دیجیتال شرکت خدمات مالی آمریکایی گلدمن ساکس اعلام کرد که این بانک به‌زودی سرمایه‌گذاری در بیت کوین (BTC) و سایر ارزهای دیجیتال را به مشتریان گروه مدیریت ثروت ...

«مری کاترین ریچ»، رئیس جدید بخش دارایی‌های دیجیتال شرکت خدمات مالی آمریکایی گلدمن ساکس اعلام کرد که این بانک به‌زودی سرمایه‌گذاری در بیت کوین (BTC) و سایر ارزهای دیجیتال را به مشتریان گروه مدیریت ثروت خصوصی خود ارائه خواهد کرد.

در مصاحبه اختصاصی با CNBC، مری ریچ اعلام کرد که گلدمن ساکس سخت تلاش می‌کند تا در سه ماهه دوم سال به این نوع جدید دارایی‌های نوظهور دسترسی پیدا کند. او در مصاحبه خود گفت:

«ما از نزدیک با تیم‌هایی در سراسر شرکت همکاری می‌کنیم تا راه‌هایی را برای ارائه دسترسی باملاحظه و مناسب به این اکوسیستم برای مشتریان سهام خصوصی خود کشف کنیم و این چیزی است که مشتاقانه منتظر ارائه آن در کوتاه مدت هستیم.»

او همچنین اضافه کرد که این شرکت در حال بررسی امکان ارائه مجموعه ابزار کامل سرمایه‌گذاری در رمزارزها از طریق انواع مختلف سرمایه‌گذاری‌ها برای مشتریان خود است.

دیدگاه گلدمن ساکس برای حضور در بازار رمزارزها

گلدمن ساکس

به گفته ریچ، تقاضای بسیار زیاد برای رمزارزها از سوی مشتریان بانک، دلیل اصلی آن‌ها برای جستجوی راه‌هایی برای ارائه محصولات مالی جدید متمرکز بر بازار رمزارزها بوده است:

«گروهی از مشتریان وجود دارند که به عنوان پوششی در برابر تورم به دنبال این دارایی‌ها هستند و زمینه‌های کلان سال‌های گذشته نیز قطعا در این امر نقش داشته است. همچنین تعداد زیادی از مشتریان وجود دارند که احساس می‌کنند از جهانی در ابتدای یک اینترنت جدید قرار داریم و به دنبال راه‌هایی برای مشارکت در این فضا هستند.»

گلدمن ساکس یکی از بزرگترین گروه‌های سرمایه‌گذاری بانکی و اوراق بهادار در سطح جهان است، بنابراین دستاور بزرگ و جدید آن‌ها می‌تواند سرمایه‌گذاران خرده فروشی و بزرگان وال استریت را جذب کند. در حال حاضر، این شرکت تلاش دارد تا تاییدیه نهادهای نظارتی را برای گسترش تجارت خود با محصولات مختلف حوزه کریپتو به دست آورد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی