ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
فناوری ایران

انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی ۱۹ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود

بر اساس نامه‌ای که هیات عالی نظارت بر اصناف منتشر ساخته زمان جدید انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی مشخص شده است. این انتخابات چندی پیش با برخی حواشی مواجه شده بود و سپس آنطور ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۰:۵۳

بر اساس نامه‌ای که هیات عالی نظارت بر اصناف منتشر ساخته زمان جدید انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی مشخص شده است. این انتخابات چندی پیش با برخی حواشی مواجه شده بود و سپس آنطور که گفته شد به خاطر ماه رمضان، برگزاری آن به تاخیر افتاد و حالا به یک هفته پس از پایان این ایام موکول شده است.

آنطور که در این نامه آمده روز‌ دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه این انتخابات در اتاق اصناف ایران واقع در پایتخت و در اداره کل سایر شهرستان‌ها به صورت هماهنگ برگزار خواهد شد. زمان این انتخابات از ساعت ده صبح الی ۱۴ همان روز خواهد بود و پیش بینی‌ می‌شود نتایج آن نیز در همان روز مشخص شود.

در نامه‌ای که با امضای «غلامعلی مهدوی» دبیر هیات عالی نظارت بر اصناف خطاب به مدیران کل محترم صمت ۳۱ استان و جنوب کرمان نوشته شده، تاکید شده هماهنگی‌های لازم برای تشکیل هیات اجرایی و فراهم نمودن زیرساخت‌های سخت افزاری و نرم افزاری جهت برگزاری این انتخابات صورت بگیرد.

پیگیری‌های دیجیاتو حکایت از این دارد برخلاف خواسته برخی از فعالین حوزه و انتقادات آنها نسبت به نحوه اطلاع رسانی درباره این انتخابات و حضور برخی کاندیداهای ناشناس و... قرار نیست فرصتی برای ثبت نام کاندیداهای جدید داده شود و انتخابات مذکور با همان فهرست منتشر شده قبلی، برگزار خواهد شد.

اتحادیه کسب و کارهای مجازی انتقادات برخی از فعالین و مدیران خود این اتحادیه را رد کرده بود و تاکید داشته که اطلاع رسانی‌های لازم درباره انتخابات توسط آنها انجام شده و مواردی که به آن انتقاد شده باید توسط وزارت صمت صورت می‌گرفته است.

در هر حال به نظر می‌رسد انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی که از سال گذشته قرار بود برگزار شود و دائما با تاخیرهای پی در پی مواجه شده بود، بالاخره قرار است در روز دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی