ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اسنوا iF Design
تکنولوژی

اسنوا برای 4 طرح خود در بین برندگان iF Design 2022 قرار گرفت

اسنوا موفق شد در مسابقه بین‌المللی طراحی iF Design Awards 2022، برای 4 طرح خود شامل کنترل تلویزیون، استند تلویزیون، ماشین‌لباسشویی و دستگاه تصفیه هوا در فهرست برندگان قرار گیرد. در این مسابقه که در ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۷:۵۲

اسنوا موفق شد در مسابقه بین‌المللی طراحی iF Design Awards 2022، برای 4 طرح خود شامل کنترل تلویزیون، استند تلویزیون، ماشین‌لباسشویی و دستگاه تصفیه هوا در فهرست برندگان قرار گیرد.

در این مسابقه که در آلمان برگزار می‌‎شود، 11هزار شرکت از 57 کشور جهان حضور داشتند و اسنوا موفق شد در فهرست برندگان این جشنواره قرار گیرد.

کنترل تلویزیون اسنوا با دریافت رتبه بالا در فرم و عملکرد به دلیل ارگونومی‌خوب و قدرت تفکیک بالای دکمه‌‌‌های عملگر از هم انتخاب شده است.

کنترل اسنوا

دستگاه تصفیه هوای اسنوا با نام Vita نیز از دیگر منتخبین iF 2022 بوده است که بیشترین امتیاز را در بین طراحی‌های دیگر اسنوا در این رقابت به دست آورده است. تمایز، ایده، فرم و زیبایی در عین سادگی، همخوانی با طراحی‌های خانه‌‌‌های امروزی و عملکرد آسان از دلایل انتخاب Vita در بین برندگان بوده است.

اسنوا iF Design

همچنین استندهای تلویزیون جدید این شرکت با نام Arta با دریافت نمره بالا در ایده و تمایز، در فهرست انتخابی داوران قرار گرفت.

استند تلویزیون اسنوا

و در نهایت طرح ماشین لباسشویی با اسم Snowa U آن نیز در ایده و تمایز نظر داوران این رقابت را به خود جذب کرده است.

اسنوا iF Design

«علیرضا حاتمی»، مدیر ارتباطات اسنوا در خصوص iF Design Awards 2022 و درباره دستاوردهای اخیر این شرکت گفت: «ما در حین افزایش سطوح تکنولوژیک به سمت محصولات طراحی محور در حال تغییر تمرکز هستیم و هرچند فاصله‌‌‌های بسیاری مانده اما به این مسیر متعهد شده‌ایم.»

رقابت‌های iF DESIGN AWARD یکی از مهم‌ترین مسابقات طراحی است که هرساله در جهان برگزار می‌شود. iF Design وابسته به یکی از قدیمی‌ترین استودیوهای طراحی خصوصی در جهان است که در سال 1953 تاسیس شده است و قدمتی طولانی دارد.

معیار‌های داوران برای انتخاب آثار برگزیده در مسابقات iF Design، نوآوری و توجه به جزئیات، کارکرد و عملکرد، ارگونومی‌و ایمنی، زیبایی شناسی محیطی، مکانی و عاطفی، پاسخ گو بودن در برابر راندمان تولید و همچنین محیط زیست، برخورداری از استاندارد‌‌‌های جهانی و اجتماعی، رعایت اصول برندینگ است.

برای آشنایی بیشتر با فهرست کامل برندگان امسال می‌توانید به وب‌سایت رسمیiF Design Awards 2022 مراجعه کنید.

گفتنی است اسنوا پیش از این نیز با ارائه ماشین ظرفشویی خود با نام Elegant در جشنواره reddot 2021 جزو برندگان قرار گرفته بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی