ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

پلتفرم متاورس Horizon Worlds
تکنولوژی

پلتفرم متاورس اجتماعی Horizon Worlds از نسخه تحت وب پشتیبانی می‌کند

متاورس یکی از موضوعات ترند ماه‌های گذشته است و کمپانی متا نیز یکی از نمونه‌های پیشرو در این حوزه به شمار می‌رود. بر اساس گفته‌ها، پلتفرم متاورس Horizon Worlds این کمپانی برای دستگاه‌های بیشتری در ...

نیما جلالی
نوشته شده توسط نیما جلالی | ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۰

متاورس یکی از موضوعات ترند ماه‌های گذشته است و کمپانی متا نیز یکی از نمونه‌های پیشرو در این حوزه به شمار می‌رود. بر اساس گفته‌ها، پلتفرم متاورس Horizon Worlds این کمپانی برای دستگاه‌های بیشتری در دسترس خواهد گرفت و حتی به صورت تحت وب اجرا خواهد شد.

متا اعلام کرده که پلتفرم Horizon Worlds این شرکت امکان کسب درآمد برای کاربران را فراهم می‌کند. حال این شرکت در نظر دارد تا پلتفرم متاورسی خود را برای دستگاه‌ها و کاربران بیشتری ارائه دهد.

اجرای تحت وب پلتفرم متاورس Horizon Worlds

پلتفرم متاورس Horizon Worlds

به نقل از منبع مرتبط، متا به دنبال جذب افراد بیشتری در پلتفرم Horizon Worlds خود است. این موضوع توسط مدیر ارشد فناوری متا نیز مورد تأیید قرار گرفته و او می‌گوید:

«متا در حال برنامه‌ریزی برای ارائه کردن پلتفرم متاورس اجتماعی خود برای تجربه به صورت تحت وب است. این اقدام به منزله افزایش بزرگی این پلتفرم است که در حال حاضر تنها نسخه Quest VR آن در دسترس قرار دارد.»

اظهارات این مدیر ارشد فناوری متا نشان می‌دهد که آن‌ها به طور جدی مشتاق هستند تا پلتفرم متاورس Horizon Worlds را برای کاربران بیشتری به ارمغان بیاورند. با این حال تنها نسخه تحت وب Horizon Worlds در راه نیست؛ بلکه قرار است شاهد ارائه یک نسخه برای گوشی‌های هوشمند نیز باشیم. بر اساس گفته‌های معاون این کمپانی، آن‌ها در حال توسعه نسخه موبایلی Horizon Worlds هستند و هنوز این اقدام در آغاز راه خود است. هرچند می‌توان امیدوار بود که این نسخه موبایلی تا اواخر سال جاری میلادی ارائه شود.

هیچ زمان‌بندی دقیقی برای راه یافتن Horizon Worlds به وب اعلام نشده است. سخنگوی متا نیز پاسخ دقیقی به این موضوع نداده و گفته که اطلاعاتی از زمان انتشار نسخه تحت وب این پلتفرم متاورسی در دسترس او نیست.

آیا برای تجربه این پلتفرم به صورت تحت وب هیجان‌زده هستید؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی