ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

انتصاب در سازمان فاوای شهرداری تهران: صادق‌زاده سرپرست جدید مرکز «تهران هوشمند» شد

«ایمان صادق‌زاده» به عنوان سرپرست جدید مرکز «تهران هوشمند» معرفی شد و ماموریت خود را آغاز کرد. او جایگزین «فرهاد توکل همدانی» در این سمت شده است. به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۷:۵۵

«ایمان صادق‌زاده» به عنوان سرپرست جدید مرکز «تهران هوشمند» معرفی شد و ماموریت خود را آغاز کرد. او جایگزین «فرهاد توکل همدانی» در این سمت شده است.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، روز گذشته و طی مراسمی که با حضور سرپرست سازمان فاوای شهرداری تهران در مرکز «تهران هوشمند» برگزار شد، «ایمان صادق‌زاده» به عنوان سرپرست جدید این مرکز معارفه شد.

«هادی محضرنیا» سرپرست سازمان فاوا شهرداری تهران که خود هفته گذشته به این سمت منصوب و جایگزین «واحدی‌فر» پس از پایان ماموریت سه ماهه‌اش شد، در این جلسه با تاکید بر اهمیت راه‌اندازی سازمان فناوری‌های نوین اظهار داشت: «شرایط به گونه‌ای است که فرصتی برای از دست دادن نداریم و انتظاری که از مرکز «تهران هوشمند» داریم آن است که در مسیر اجرایی و عملیاتی، فعالانه حرکت خود را آغاز کند.»

او با اشاره به مسیر طی شده توسط این سازمان در عرصه‌ شهر هوشمند افزود:

«هر چند با چند سال تاخیر مسیر شهر هوشمند در دستور کار قرار گرفته است اما در این مسیر گام اول، تبیین موضوع شهر هوشمند، شناسایی توانمندی‌ها و نیازهای آن بوده است و خوشبختانه این نقش با برگزاری همایش‌ها، سخنرانی‌ها و جمع آوری مستندات به خوبی انجام شده است.»

سرپرست تهران هوشمند

محضرنیا با اشاره به پیگیری روند حقوقی راه‌اندازی سازمان فناوری‌های نوین، اعتقاد دارد در حال حاضر باید در مسیر اجرایی و عملیاتی حرکت کنند و فارغ از نتایج حقوقی، قسمت عمده پروژه‌های فناورانه کلید زده شود:

«امروز می توان گفت که مرکز «تهران هوشمند» با ماموریت جدید، از سطح قبلی ارتقا پیدا کرده است و سازمان فاوا تلاش می‌کند، این مرکز را در زمینه در اختیار قرار دادن امکانات زیرساختی و فناورانه در اولویت قرار دهد. تلاش‌هایی که تا پیش از این در مرکز «تهران هوشمند» انجام شده، رضایت‌بخش است و تغییرات صورت گرفته بر اساس ارتقای ماموریت این مرکز بوده است.»

صادق‌زاده، سرپرست مرکز تهران هوشمند نیز با اشاره به اینکه باید اصلاحاتی در خصوص جایگاه حقوقی مرکز «تهران هوشمند» انجام شود خاطرنشان کرد در مسیر جدید پیش روی مرکز «تهران هوشمند» حضور در اکوسیستم نوآوری نیازمند حمایت همه‌جانبه از سوی سازمان فاوا است.

توکل همدانی، سرپرست پیشین این مرکز نیز موفقیت‌های به‌دست آمده را حاصل توفیق الهی و نتیجه همکاری و فعالیت جمعی دانست و از مدیران سازمان فاوای شهرداری تهران، به خاطر اعتماد و همکاری همه‌جانبه، قدردانی کرد.

گفتنی است صادق‌زاده پیش از این عضو هیئت مدیره هولدینگ شرکت‌های دانش‌بنیان توسعه و رشد معنا بوده است که در زیر مجموعه آن، سه مرکز نوآوری نیترو، تپش و اکسیژن در حوزه‌های هوش مصنوعی، پزشکی و IoT فعالیت می‌کنند. او همچنین عضو هیئت موسس انجمن صنفی مراکز نوآوری و فضاهای کار اشتراکی کشور و دانشجوی دکترای مدیریت تکنولوژی در گرایش مدیریت نوآوری در دانشگاه تهران است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی