ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

الکامپ بیست و ششم
فناوری ایران

زمان جدید احتمالی برگزاری بیست و ششمین دوره الکامپ: مرداد 1401؟

بیست و ششمین دوره الکامپ که قرار بود در سال 1400 برگزار شود به علت شیوع کرونا چند بار به تعویق افتاد. آنطور که در تقویم نمایشگاه‌های تهران آمده، به نظر می‌رسد الکامپ بیست و ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۷:۲۰

بیست و ششمین دوره الکامپ که قرار بود در سال 1400 برگزار شود به علت شیوع کرونا چند بار به تعویق افتاد. آنطور که در تقویم نمایشگاه‌های تهران آمده، به نظر می‌رسد الکامپ بیست و ششم سرانجام با یک سال تاخیر و اواسط مرداد 1401 برگزار خواهد شد. اگرچه روابط عمومی نصر تهران در گفتگو با دیجیاتو این تاریخ را تایید نکرد.

بررسی تقویم نمایشگا‌های تهران برای سال 1401 نشان می‌دهد بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ، الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک تهران طی 11 تا 14 مرداد 1401 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد. حتی زمان بازدید برای این نمایشگاه تعیین شده که ساعت 8 صبح الی 15 عصر است.

الکامپ بیست و ششم

اما روابط عمومی نصر تهران در گفتگو با دیجیاتو این تاریخ را تایید نمی‌کند؛ از همین رو هنوز به طور دقیق مشخص نیست که بالاخره این زمان متعلق به تاریخ جدید برگزاری الکامپ خواهد بود یا خیر.

گفتنی است نمایشگاه الکامپ 1400 قرار بود به همت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران و از تاریخ 18 تا 21 تیرماه به صورت «فیزیکی» و در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار شود. اما شیوع کووید 19 و قرار گرفتن تهران در وضعیت قرمز کرونایی باعث شد این رویداد بارها به تعویق بیفتد.

آخرین زمان اعلام شده برای برگزاری بیست و ششمین دوره الکامپ، 17 الی 30 بهمن ماه بود که به دلیل وضعیت رو به وخامت سویه امیکرون، مسئولین اجرای الکامپ و نمایشگاه تهران با تعویق آن توافق کردند. اما تاکنون زمان جدیدی برای برگزاری الکامپ بیست و ششم از سوی نصر تهران اعلام نشده است.

به نظر می‌رسد با توجه به روند واکسیناسیون و اوضاع رو به بهبود کرونا در کشور، این نمایشگاه بدون تعویق در موعدی که به صورت رسمی از سوی نصر تهران اعلام خواهد شد، برگزار شود.

لازم به ذکر است الکامپ سال 1399 نیز پس از تعویق‌های چند باره در نهایت به صورت آنلاین برگزار شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی