حضور همراه اول در نمایشگاه بین‌المللی کیتکس 2022 با محوریت هوشمندسازی

حضور همراه اول در نمایشگاه بین‌المللی کیتکس 2022 با محوریت هوشمندسازی

نمایشگاه بین‌المللی کیتکس 2022 از 19 تا 22 اردیبهشت برگزار خواهد شد. همراه اول نیز از حضور خود به همراه شرکت‌ها و استارتاپ‌های زیرمجموعه‌اش و با شعار لمس جهان دیجیتال و محوریت هوشمندسازی خبر داد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، گروه همراه اول با محوریت «هوشمندسازی» در دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش با عنوان «کیتکس 2022» از 19 تا 22 اردیبهشت ماه 1401 حاضر خواهد شد.

گروه همراه اول اعلام کرده، همسو با مقولات شهر هوشمند، اینترنت اشیاء، فناوری های نوین مالی، بلاکچین و رمزارزها، زیرساخت و امنیت و رسانه های دیجیتال در این رویداد بین المللی و در قالب چهار زون تخصصی حضور دارد.

همچنین علاقه‌مندان به حضور در این نمایشگاه و بازدیدکنندگان آن می‌توانند با مراجعه به غرفه همراه اول در مرکز سالن اصلی کیتکس 2022، از آخرین دستاوردهای فناورانه اپراتور اول ارتباطی در چهار زون تخصصی «سرویس های دیجیتال»، «اقتصاد دیجیتالی»، «توریسم» و «هوشمندسازی» بازدید کنند.

نحوه حضور گروه همراه اول به شکل یکپارچه و با شعار «لمس جهان دیجیتال» است و ضمن ارائه ابتکارات فناورانه و دستاوردهای نخبگان بومی در راستای تحقق رویای دیجیتال، تکنولوژی های روز بومی شده جهانی نظیر «پردازش در لبه MEC»، «شهر هوشمند»، «حمل و نقل هوشمند»، «پیکربندی خودکار هوشمند» و «POC» را نیز در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌دهد.

با توجه به اینکه مأموریت همراه اول «تحقق رویای دیجیتال»، چشم انداز آن « تبدیل شدن به یکی از رهبران بازار ICT منطقه با ارائه خدمات و راهکارهای هوشمند با هدف توانمندسازی اکوسیستم دیجیتال» و ارزش های آن برای دستیابی به این اهداف در قالب سه مفهوم «حامی، چابک و توانمندساز» است، نحوه حضور آن در کیتکس 2022 نیز براساس همین ارزش هاست.

بنابراین همراه اول به عنوان رکورددار بالاترین سرعت اینترنت در کشور و پیشرو در حوزه دیجیتالی سازی، مشارکت فعالی در برگزاری رویدادهای جانبی اعم از سمینارها و کارگاه های تخصصی همسو با مقولات در نظر گرفته شده برای برگزاری این نمایشگاه دارد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.