ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

گویین شاتول ایلان ماسک
کسب و کار

مدیر اسپیس ایکس از ایلان ماسک دفاع کرد: معتقدم اتهامات جنسی دروغ‌ هستند

«گویین شاتول»، مدیر شرکت اسپیس ایکس در ایمیلی که برای کارمندان خود فرستاده از ایلان ماسک در برابر اتهامات جنسی دفاع کرده است. او باور دارد که این اتهامات دروغ‌ هستند، نه به خاطر این ...

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۳ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۳۰

«گویین شاتول»، مدیر شرکت اسپیس ایکس در ایمیلی که برای کارمندان خود فرستاده از ایلان ماسک در برابر اتهامات جنسی دفاع کرده است. او باور دارد که این اتهامات دروغ‌ هستند، نه به خاطر این که کارمند او محسوب می‌شود، چون 20 سال است که با ماسک کار کرده و هرگز چنین رفتاری از او ندیده است.

به گزارش CNBC، شاتول در ایمیلی سراسری که برای کارمندان اسپیس ایکس ارسال شده، درباره اتهامات جنسی علیه ایلان ماسک گفت: «شخصا معتقدم که این اتهامات دروغ‌ هستند؛ نه به خاطر این که برای ایلان کار می‌کنم، بلکه چون حدود 20 سال است که با او همکاری نزدیکی دارم و هرگز ندیده و نشنیده‌ام که وی رفتاری مرتبط با این اتهامات انجام داده باشد.»

اسپیس ایکس اتهام آزار توسط ایلان ماسک را بررسی می‌کند

مدیر اسپیس ایکس در ایمیل خود تاکید کرده که هیچ‌گاه درباره مسائل حقوقی مربوط به کارمندان اظهارنظر نخواهد کرد. با این حال، او متذکر شده که اسپیس ایکس به هیچ عنوان آزار افراد را تحمل نمی‌کند. بنابراین هر اتهامی صرف‌نظر از این که علیه چه کسی مطرح شده، به‌صورت جدی و به دقت بررسی خواهد شد.

گویین شاتول

خبرگزاری اینسایدر روز جمعه در گزارشی مدعی شد که ایلان ماسک در سال 2016 از یکی از کارمندان زن اسپیس ایکس درخواست رابطه جنسی داشته و در عوض به او خرید اسب را پیشنهاد کرده است. این گزارش می‌گوید اسپیس ایکس در نهایت 250 هزار دلار به این کارمند پول پرداخت کرده بود تا درباره این اتفاق حرف نزند.

ایلان ماسک در واکنش به این گزارش گفت این اتهام کاملا نادرست است و با مقاصد سیاسی مطرح شده ولی هیچ اقدامی مانع از تلاش او آزادی بیان کاربران نخواهد شد. مدیرعامل تسلا می‌گوید حملات مخالفان از زمانی که او توییتر را خریده، از همه جهت آغاز شده است: «در تمام زندگی شغلی 30 ساله من، از جمله در تمام دوره MeToo، هیچ گزارشی وجود نداشت، اما به محض این که گفتم می‌خواهم آزادی بیان را به توییتر برگردانم و به جمهوری‌خواهان رای بدهم، حملات شروع شد.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی