ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اینستاگرام
تکنولوژی

اینستاگرام احتمالا به‌زودی شخصی‌سازی نحوه نمایش پست‌ها در پروفایل را ممکن می‌کند

طبق گفته برخی منابع معتبر، اینستاگرام در حال کار روی ویژگی‌های جدیدی است تا به کاربران خود اجازه دهد نحوه نمایش پست‌ها در پروفایل خود را شخصی‌سازی کنند. اینستاگرام از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شود ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۷ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۰

طبق گفته برخی منابع معتبر، اینستاگرام در حال کار روی ویژگی‌های جدیدی است تا به کاربران خود اجازه دهد نحوه نمایش پست‌ها در پروفایل خود را شخصی‌سازی کنند.

اینستاگرام از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شود که به طور روزانه، کاربران بسیار زیادی از سراسر جهان در آن فعالیت دارند و عکس‌های خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند. هرچند هم اکنون راه‌های زیادی در این اپلیکیشن برای ویرایش عکس‌ها وجود دارد، اما نحوه نمایش عکس‌ها در پروفایل کاربران غیرقابل تغییر است.

حالا «الساندرو پالوزی»، منبع شناخته شده توییتر و مهندس معکوس اپلیکیشن توضیح می‌دهد که این شبکه اجتماعی قصد دارد به کاربران خود اجازه دهد تا قسمتی از عکس‌های موجود در پروفایل خود را برش بزنند تا فقط آن قسمت به سایر کاربران نمایش داده شود.

با این قابلیت، کاربران قادر خواهند بود تا نمای کلی پروفایل خود را بهبود دهند و تمام عکس‌های موجود در آن به شیوه منظمی به نمایش گذاشته شوند. اوایل سال جاری میلادی هم پالوزی گفته بود که اینستاگرام مرتب کردن چیدمان پست‌های کاربران را ممکن می‌کند که احتمالا قابلیت جدید به آن مربوط می‌شود.

انتخاب نسبت تصویر برای عکس‌های اینستاگرام

دومین قابلیتی که شبکه اجتماعی مبتنی بر عکس و ویدیوی متا برای شخصی‌سازی به کاربران خود ارائه می‌کند، امکان انتخاب نسبت تصویر برای کاور عکس‌ها در فید اینستاگرام خواهد بود.

اینستاگرام

همانطور که در تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط Salman Memon در توییتر دیده می‌شود، این قابلیت هم اکنون در حال آزمایش است و به کاربران اجازه می‌دهد تا عکس‌های عریض‌تری با نسبت تصویر 4:5 در فید خود داشته باشند.

هم اکنون هر دو قابلیت در حال آزمایش توسط اینستاگرام هستند و مشخص نیست که چه زمانی در دسترس عموم کاربران قرار خواهند گرفت. اگرچه شرکت‌ها پیش از ارائه قابلیت جدیدی آن‌ها را آزمایش می‌کنند، اما در برخی موارد، این قابلیت‌ها به صورت عمومی ارائه نمی‌شوند، بنابراین هیچ تضمینی وجود ندارد که اینستاگرام نیز این قابلیت‌ها را در دسترس تمام کاربران خود قرار دهد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی