ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ایلان ماسک دوج کوین
تکنولوژی

ایلان ماسک خطاب به هم‌بنیانگذار دوج کوین: فرزندانم در 12 سالگی بهتر از تو کدنویسی می‌کردند

ایلان ماسک در واکنش به سخنان «جکسون پالمر»، هم‌بنیانگذار دوج کوین به توانایی‌های او در برنامه‌نویسی حمله کرد و گفت فرزندان من حتی در 12 سالگی بهتر از او کدنویسی می‌کردند. پالمر قبلا در مصاحبه‌ای ...

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۳۰

ایلان ماسک در واکنش به سخنان «جکسون پالمر»، هم‌بنیانگذار دوج کوین به توانایی‌های او در برنامه‌نویسی حمله کرد و گفت فرزندان من حتی در 12 سالگی بهتر از او کدنویسی می‌کردند. پالمر قبلا در مصاحبه‌ای گفته بود که مدیرعامل تسلا با رویکردی که در بازار رمزارزها داشته، به نوعی یک کلاهبردار است.

ایلان ماسک به تازگی در توییتی در واکنش به سخنان جکسون پالمر که مدعی شده بود مدیرعامل تسلا هیچ چیزی درباره کدنویسی نمی‌داند و حتی بلد نیست چگونه اسکریپت‌های پایتون را اجرا کند، درباره کدی که هم‌بنیانگذار دوج کوین در سال 2018 برایش فرستاده بود، نوشت: «فرزندان من در 12 سالگی بهتر از چرت و پرتی که جکسون برایم فرستاد، کدنویسی می‌کردند.»

پالمر در واکنش به این حرف‌ها با انتشار لینک این کد در گیت‌هاب نوشت: «هرگز نگفتم که کدم خیلی پیچیده بود، اما همین اسکریپت ساده مطمئنا توانست در حوالی سال 2018 اکانت‌های فیشینگ نه چندان پیچیده را شناسایی و گزارش کند. کلاهبردارها از آن زمان تاکنون تاکتیک‌های خود را پیشرفته‌تر کرده‌اند.»

ایلان ماسک دوج کوین

ایلان ماسک: پالمر اصلا نقشی در کد دوج کوین نداشته است

ایلان ماسک در ادامه به کلی نقش پالمر در توسعه دوج کوین را زیر سوال برد. او در توییت دیگری نوشت: «پالمر همیشه یادش می‌رود به این نکته اشاره کند که هرگز یک خط کد دوج کوین را ننوشته است…» در ادامه پالمر در توییتی که حالا پاک شده، از دیگر هم‌بنیانگذار دوج کوین، «بیلی مارکوس» خواست به اتهامات ماسک پاسخ دهد. مارکوس در توییتی در این باره گفت: «افرادی که بعد از ما آمدند خیلی بیشتر از من و جکسون روی کد کار کردند. من فکر کنم فقط 20 خط کد نوشتم و بقیه اجزا را کپی کردم.»

جکسون، مهندس سابق ادوبی و مارکوس، مهندس سابق آی‌بی‌ام در سال 2013 پروژه دوج کوین را شروع کردند اما حالا هیچ کدام آن‌ها در این پروژه نقشی ندارند. پالمر در سال 2015 دوج کوین را ترک کرد. جکسون در مصاحبه اخیر خود گفته بود که مدیرعامل تسلا اطلاعات فنی خاصی ندارد و صرفا وانمود می‌کند که از فناوری‌ها آگاه است. این گفته‌ها ظاهرا به هیچ وجه به مذاق ایلان ماسک خوش نیامده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Amir_Safari
    Amir_Safari | ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

    در ادامه پالمر در توییتی که حالا پاک شده، از دیگر هم‌بنیانگذار دوج کوین، «بیلی مارکوس» خواست به اتهامات ماسک پاسخ دهد. مارکوس در توییتی در این باره گفت: «افرادی که بعد از ما آمدند خیلی بیشتر از من و جکسون روی کد کار کردند. من فکر کنم فقط 20 خط کد نوشتم و بقیه اجزا را کپی کردم.»
    پکیدم اینو خوندم :))))

مطالب پیشنهادی