ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

اپل برندگان جوایز طراحی 2022 را اعلام کرد

اپل در جریان رویداد WWDC 2022 که از دیشب شروع شده، برندگان جوایز طراحی 2022 را اعلام کرد که در دسته‌های مختلفی قرار دارند. در لیست امسال اپل با دسته‌بندی متنوعی شامل فراگیری، لذت و ...

اپل در جریان رویداد WWDC 2022 که از دیشب شروع شده، برندگان جوایز طراحی 2022 را اعلام کرد که در دسته‌های مختلفی قرار دارند.

در لیست امسال اپل با دسته‌بندی متنوعی شامل فراگیری، لذت و سرگرمی، تعامل، تاثیر اجتماعی، بصری و گرافیک و نوآوری روبه‌رو هستیم که در هر کدام از آن‌ها دو برنامه به چشم می‌خورد.

برندگان جوایز طراحی 2022 اپل

برندگان جوایز طراحی امسال اپل به شرح زیر هستند:

فراگیری:

Procreate

لذت و سرگرمی:

(Not Boring) Habits

تعامل:

Slopes

تاثیر اجتماعی:

Gibbon: Beyond the Trees

بصری و گرافیک:

Halide Mark II

نوآوری:

Odio

به گفته اپل، برندگان از میان 36 فینالیست انتخاب شده‌اند و همچنین به آن‌ها یک هدیه فیزیکی و همچنین سخت افزار برای ادامه توسعه اپ‌ها و بازی‌ها داده می‌شود.

اپل دیشب در جریان کنفرانس WWDC 2022 از جدیدترین نسخه سیستم عامل‌های خود رونمایی کرد که شامل iOS 16 و iPadOS 16 به همراه watchOS 9 و macOS 13 می‌شود. همچنین این شرکت از نسل جدید CarPlay رونمایی کرد که می‌تواند نشان‌دهنده عزم جدی اپل برای توسعه خودروی برقی است.

البته در این رویداد تنها با نرم افزار روبه‌رو نبودیم و اپل از سخت افزارهای جدیدی هم رونمایی کرد. در مراسم دیشب این کمپانی از نسل جدید تراشه M1 با نام M2 رونمایی کرد که قدرت حداقل دو محصول جدید آن را تامین می‌کند. این محصولات مک بوک ایر با طراحی جدید و مک بوک پرو 13 اینچی هستند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی