ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

توییتر
تکنولوژی

توییتر آزمایش قابلیت Notes و امکان نگارش متون طولانی‌تر را آغاز کرد [تماشا کنید]

توییتر رسما اعلام کرد که آزمایش قابلیت جدید خود تحت عنوان «Notes» را آغاز کرده که به موجب آن کاربران می‌توانند محتواهای طولانی‌تری بنویسند و آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارند. قابلیت جدید در ...

توییتر رسما اعلام کرد که آزمایش قابلیت جدید خود تحت عنوان «Notes» را آغاز کرده که به موجب آن کاربران می‌توانند محتواهای طولانی‌تری بنویسند و آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارند. قابلیت جدید در حالی به طور رسمی معرفی شده که اخیرا برخی گزارش‌های غیررسمی به آن اشاره داشتند.

طبق تصویر متحرکی که توسط توییتر منتشر شده، هنگامی که این قابلیت در دسترس تمام کاربران قرار بگیرد، برگه جدیدی تحت عنوان «Write» نمایش داده می‌شود که در آن می‌توانند یادداشت‌های خود را بنویسند و به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

همچنین یک برگه «یادداشت‌ها» (Notes) به پروفایل کاربران اضافه می‌شود تا سایر افراد بتوانند محتواهای طولانی آن‌ها را دنبال کنند و بخوانند.

از جمله نکات قابل توجه ویژگی جدید توییتر، می‌توان به امکان اضافه کردن عکس، ویدیو، فایل GIF یا توییت‌های دیگر به یادداشت‌ها اضافه کرد. همچنین درست مانند توییت‌های معمولی، این دسته از محتواها را نیز می‌توان ریتوییت، لایک یا برای سایر کاربران ارسال کرد.

در حال حاضر فقط گروهی کوچکی از کاربران ایالات متحده، کانادا، غنا و بریتانیا به قابلیت Notes دسترسی دارند و انتظار می‌رود تا در آینده نزدیک، در دسترس کاربران بیشتری قرار بگیرد.

محدودیت 2500 کلمه‌ای قابلیت جدید توییتر

توییتر

هرچند این موضوع به صورت رسمی اعلام نشده، اما برخی گزارش‌ها ادعا می‌کنند که در این ویژگی می‌توان محتواهایی حداکثر با 2500 کلمه یادداشت کرد که نسبت به توییت‌های معمولی با محدودیت 280 کلمه‌ای ارتقا قابل توجهی محسوب می‌شود.

قابلیت Notes این پتانسیل را دارد تا نحوه استفاده برخی کاربران از توییتر را برای به اشتراک گذاشتن افکار و ایده‌های خود تغییر دهد. این قابلیت می‌تواند به ویژه برای آن دسته از کاربران مفید باشد که به ندرت محتوای طولانی منتشر می‌کنند و نمی‌خواهند وبلاگ یا وب‌سایت خود را داشته باشند.

همچنین از زمان دو برابر شدن تعداد کلمات یک توییت از 140 به 280 کاراکتر، این ویژگی یکی از مهم‌ترین تغییرات توییتر محسوب می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی