ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

احتمال عرضه قابلیت نگارش طولانی در توییتر
تکنولوژی

توییتر احتمالا به‌زودی نگارش متون طولانی را ممکن می‌کند

گزارش‌ها حاکی از آن هستند که توییتر ظرف چند هفته آینده ویژگی جدید نگارش متن طولانی که «Twitter Notes» نام دارد را منتشر خواهد کرد. اخبار و گمانه‌زنی‌های مرتبط با این موضوع ماه‌هاست که در ...

آرش تهرانی
نوشته شده توسط آرش تهرانی | ۱ تیر ۱۴۰۱ | ۱۹:۴۵

گزارش‌ها حاکی از آن هستند که توییتر ظرف چند هفته آینده ویژگی جدید نگارش متن طولانی که «Twitter Notes» نام دارد را منتشر خواهد کرد.

اخبار و گمانه‌زنی‌های مرتبط با این موضوع ماه‌هاست که در گردش هستند. حدود 2 ماه پیش «جین منچون وانگ» محقق حوزه اپلیکیشن، اسکرین‌شات‌هایی از یک ویژگی به نام Twitter Notes یا Twitter Articles را منتشر کرد.

بر اساس اطلاعات وانگ، این ویژگی به کاربران اجازه می‌داد پست‌هایی شبیه به قالب وبلاگ همراه با تصویر، لینک و توییت را ایجاد کنند. همچنین اسکرین‌شات‌های بیشتری از همان ابزار توسط محقق دیگری به نام «نیما اوجی» منتشر شدند که گزینه‌هایی برای اشتراک‌گذاری مطالب با دنبال‌کنندگان یا ساخت لینک‌های انفرادی برای اشتراک گذاری پست‌ها در جاهای دیگر اینترنت را شامل می‌شدند.

با این حال به گزارش تک‌کرانچ، ویژگی مذکور اکنون همان Notes یا یادداشت‌ها نام دارد و با اینکه زمان عرضه احتمالی آن طی «هفته‌های آتی» عنوان شده اما همچنان احتمال می‌رود که عرضه آن به علت انجام آزمایشات بیشتر با تاخیر رو‌به‌رو شود.

احتمال عرضه قابلیت نگارش طولانی در توییتر

ویژگی «یادداشت» توییتر

لازم به ذکر است که افزودن این قابلیت به توییتر تغییر چشمگیری محسوب می‌شود زیرا با افزایش کلمات، ساختار نوشتاری این پلتفرم نیز تا حدی دستخوش تغییر خواهد شد. کاربران این شبکه اجتماعی در ابتدا تنها حق نگارش 140 کاراکتر را داشتند که این تعداد در سال 2017 دو برابر شد و به 280 کاراکتر تغییر کرد.

از سوی دیگر واقعیت امر این است که توییتر همین حالا هم لبریز از متون و پست‌های بلندی است که در قالب رشته توییت یا عکس از متن مقالات بلند به اشتراک گذاشته شده‌اند. شاید از همین رو اکنون زمان مناسبی جهت انجام این تغییر بزرگ باشد.

احتمال عرضه قابلیت نگارش طولانی در توییتر

همچنین راه‌اندازی حالت نگارش طولانی در این پلتفرم بیش از هر کاربر یا سازمان دیگری برای خود توییتر سودمند خواهد بود زیرا انتشار مستقیم مقالات یا یادداشت‌ها در فضای توییتر، متون را جهت اهداف تحقیقاتی و بازاریابی از قابلیت تحلیل بیشتری برخوردار خواهد کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی