ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

مینگ-چی کو: میزان تقاضا برای سری آیفون 14 بالاتر از نسل قبل خواهد بود

آیفون‌های اپل طی سال‌های گذشته سهم زیادی در بازار موبایل جهانی کسب کرده‌اند و این روند همچنان ادامه دارد. با توجه به صحبت‌های اخیر تحلیلگر شناخته شده اپل یعنی «مینگ-چی کو»، سری آیفون 14 نیز ...

نیما جلالی
نوشته شده توسط نیما جلالی | ۱۱ تیر ۱۴۰۱ | ۰۹:۰۰

آیفون‌های اپل طی سال‌های گذشته سهم زیادی در بازار موبایل جهانی کسب کرده‌اند و این روند همچنان ادامه دارد. با توجه به صحبت‌های اخیر تحلیلگر شناخته شده اپل یعنی «مینگ-چی کو»، سری آیفون 14 نیز تقاضای بالایی در بازار خواهد داشت و حتی ممکن است شاهد جلو زدن میزان فروش این گوشی‌ها از نسل قبل باشیم.

گوشی‌های خانواده iPhone 13 موفق شدند تا با ارائه ویژگی‌های قابل توجه و جدید، به محبوبیت بالایی بین کاربران پیدا کنند. اما ظاهرا کاربران استقبال بیشتری از نسل بعدی این گوشی‌ها خواهند کرد.

سری آیفون 14 محبوب‌تر از نسل‌های گذشته خواهد بود

سری آیفون 14

مینگ-چی کو پیش‌بینی می‌کند که مشتریان این گوشی‌ها در بازارهای مختلف و به‌خصوص در بازار چین، استقبال بیشتری از سری آیفون 14 خواهند کرد. او می‌گوید که خرده‌فروشی‌ها و تأمین‌کنندگان حاضرند برای تحویل گرفتن گوشی‌های سری آیفون 14، رقم بالاتری نسبت به قبل بپردازند. این مبلغ پیش پرداخت بالاتر نشان می‌دهد که تقاضا برای خانواده آیفون 14 افزایش می‌یابد.

بر اساس پیش‌بینی‌ها و اطلاعات فاش شده، گوشی‌های خانواده iPhone 14 مانند روال گذشته طی شهریور یا مهر ماه امسال از راه خواهند رسید. انتشار اخبار افزایش تقاضا برای سری آیفون 14 آن هم حدود 3 ماه مانده به زمان معرفی آن‌ها، از استقبال بیشتر مشتریان حکایت دارد. بیشترین تأثیر در این افزایش میزان استقبال را کاربران چینی دارند، زیرا چین بزرگ‌ترین بازار موبایل جهان را در اختیار دارد و یک پنجم از کل درآمد کوپرتینویی‌ها از چین تأمین می‌شود.

در این میان چالش بزرگی پیش روی اپل وجود دارد. این چالش مربوط به تامین موجودی مورد نیاز در زنجیره تامین محصولات است. در صورتی که اپل بتواند از پس این مشکل بر بیاید، قادر به فروش تعداد دستگاه‌های بیشتری از سری آیفون ۱۴ خواهد بود. هرچند به نظر می‌رسد که اپل فکر این موضوع را هم کرده و قرار است موجودی این خانواده از آیفون‌ها برای نیمه دوم سال 2022، حدود 90 میلیون دستگاه باشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی