ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

Snowa Award؛ رویداد اسنوا برای حمایت از طرح‌های پژوهشی

اسنوا با اعلام اینکه، وارد حوزه سرمایه‌گذاری روی پروژه‌های پژوهشی شده است از اولین دوره از «Snowa Award» به عنوان حامی پروژه‌های پژوهشی، پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری با هدف ترویج رویکرد مسئله محور در ...

اسنوا با اعلام اینکه، وارد حوزه سرمایه‌گذاری روی پروژه‌های پژوهشی شده است از اولین دوره از «Snowa Award» به عنوان حامی پروژه‌های پژوهشی، پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری با هدف ترویج رویکرد مسئله محور در حل چالش‌های مرتبط با اسنوا خبر داد.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی اسنوا، مرکز نوآوری و توسعه فناوری‌ این شرکت (اسنواتک)، برای ایجاد شتاب در روند توسعه دانش به وسیله همگرایی با ایده‌ها و اندیشه‌های جدید نخبگان و پژوهشگران، اولین دوره از «Snowa Award» را برنامه‌ریزی کرده است.

همچنین اعلام شده در این طرح، موضوعات مورد چالش این شرکت، با رویکردی دانش محور، در قالب پایان‌نامه‌ها و طرح‌های پژوهشی از طریق شبکه بیرون از آن انجام می‌شود.

فراخوان حوزه‌های حمایتی این دوره شامل رشته‌های مکانیک، برق و کامپیوتر، بیوتکنولوژی، مدیریت و اقتصاد، شیمی و مواد، ریاضی و آمار، بازاریابی و جامعه شناسی است.

همچنین نکته قابل توجه این است که جایزه رویداد «Snowa Award» می‌تواند فرصت‌هایی را برای همکاری اسنوا با نخبگان، پژوهشگران، دانشگاه‌ها و مؤسسات تحقیقاتی برای ایجاد آینده‌ای مشترک و روشن‌تر فراهم کند.

اسنوا در ادامه تاکید دارد که این رویداد، فرصتی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی است که به مسائل واقعی در صنعت بپردازند و با استفاده از ظرفیت‌های طرفین، اکتشاف و استخراج‌های موثرتری برای حل یک مسئله، شکل بگیرد.

در این دوره برای شرکت، متقاضیان باید دانشجوی کارشناسی ارشد یا دکتری باشند و موافقت استاد با پایان نامه دانشجو بخشی از فرآیند ارسال پروپوزال انجام شده باشد که در سایت tec.snowa.ir  بارگزاری خواهد شد و بر اساس طرح داوری شده تا 20 میلیارد ریال بودجه می‌تواند به هر طرح اختصاص یابد.

ثبت نام این طرح از 27 تیرماه آغاز و تا 20 مردادماه ادامه خواهد داشت.

اسنواتک، بخش تحقیق و توسعه پیشرفته اسنواست که در دانشگاه اصفهان استقرار یافته است و ماموریت آن، تسهیل ارتباط نخبگان، دانشجویان و شبکه علمی کشور با تیم‌های تحقیق و توسعه اسنواست.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی