ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

رویداد تخصصی DevSummit با محوریت توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویس‌ها برگزار خواهد شد

رویداد جامعه توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویس‌های ایران در تاریخ 10 شهریور با محوریت‌ها و دغدغه‌های برنامه‌نویسی برگزار خواهد شد.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۳ شهریور ۱۴۰۱ | ۲۰:۲۵

اولین رویداد تخصصی DevSummit ویژه برنامه‌نویس‌ها و توسعه دهندگان 10 شهریورماه امسال برگزار خواهد شد. رویدادی که در آن قرار است محوریت‌های جدید و مختلفی که در حوزه برنامه‌نویسان و توسعه دهندگان مطرح است مورد بررسی قرار گیرد.

دنیای تکنولوژی این روزها دستخوش تغییرات بسیاری است. تغییراتی که با توجه رشد روزافزون دنیای علم و تکنولوژی و ورود آن به علوم دیگر رخ داده و هرلحظه اتفاقات جدید و هیجان‌انگیزی را رقم می‌زند. از همین رو برگزاری رویدادهای مختلف برای آشنایی با دنیای تکنولوژی و برنامه‌نویسی موضوعی است که مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. در خارج از ایران، این رویدادها را می‌توان با تنوع بالایی مشاهده کرد؛ با این حال تقریبا جای خالی چنین رویدادهایی در ایران حس می‌شود.

در همین راستا اولین رویداد تخصصی DevSummit با محوریت برنامه‌نویس‌ها و توسعه‌دهندگان ایرانی 10 شهریور 1401 برگزار خواهد شد. رویدادی با محورهای گفت‌وگوی مختلف، که در هتل قلب تهران برگزار می‌شود و در آن قرار است محوریت‌های جدید و مختلفی که در حوزه برنامه نویسان و توسعه دهندگان مطرح است، مورد بررسی قرار گیرد.

شرکت و حضور در این رویداد برای افراد مختلفی کارایی دارد که در ادامه به بیان جزئیاتی از این رویداد می‌پردازیم.

برای اینکه بتوانید نسبت به حضور در این رویداد مطمئن شوید، در اولین قدم لازم است تا نسبت به مخاطبان رویداد اطلاعات کاملی داشته باشید. همان‎‌طور که از نام رویداد مشخص است، اصلی‌ترین محوریت مخاطبان این رویداد برنامه‌نویس‌ها و توسعه دهندگان حاضر در ایران هستند. از آنجایی که دنیای برنامه‌نویسی همواره شاهد تجربیات و اتفاقات مختلفی است، برگزاری این رویداد به شناخت بیشتر این موارد کمک خواهد کرد.

افراد حاضر در رویداد به‌منظور افزایش اطلاعات و آگاهی خود در زمینه رشد و توسعه برنامه‌نویسی در آن شرکت می‌کنند. در واقع برنامه‌نویس‌های مبتدی و حرفه‌ای یا حتی افراد علاقه‌مند به برنامه‌نویسی با شرکت در این رویداد به خوبی می‌توانند نسبت به دنیای برنامه‌نویسی آگاهی پیدا کنند.

برگزاری این رویداد در روزهای نزدیک به روز برنامه نویس نشان می‌دهد که این رویداد به‌منظور رشد و پیشرفت دنیای برنامه نویسان طراحی شده است. حضور برنامه نویس‌ها و توسعه دهندگان حرفه‌ای در این رویداد کمک می‌کند تا رشد و پیشرفت مخاطبان شرکت کننده در رویداد بیشتر شود.

اصلی‌ترین اهداف برگزاری رویداد تخصصی DevSummit

حضور افراد خبره در زمینه برنامه‌نویسی می‌تواند خود نشان دهنده این اهداف باشد. اصلی‌ترین اهداف برگزاری چنین رویدادی را می‌توان در قالب چند مورد به صورت کلی به بحث و بررسی گذاشت:

 • آشنایی با برنامه نویس‌های حرفه‌ای و جامعه توسعه دهندگان برای افراد تازه‌کار
 • استفاده از تجربیات افراد متخصص در جامعه توسعه دهندگان و برنامه‌نویسان
 • شبکه‌سازی‌های گسترده در دنیای برنامه‌نویسی و کمک به ارتباط بهتر بین مخاطبان
 • افزایش سطح دانش برای برنامه‌نویس‌ها و توسعه دهندگان شرکت کننده در رویداد
 • آموزش دانش برنامه‌نویسی در بستری کاملاً استاندارد با توجه به روش‌های روز دنیا
 • افزایش سطح دانش شرکت‌ها و افراد مختلف به‌منظور پیشرفت دنیای برنامه‌نویسی در ایران
 • به اشتراک‌گذاری دانش و تجربیات دنیای برنامه‌نویسی با دیگران و استفاده از تجربیات دیگران
 • افزایش سطح اعتمادبه‌نفس تازه‌کاران دنیای برنامه‌نویسی به وسیله افزایش دانش و اطلاعات
 • بررسی چالش‌های پیش روی افراد موفق و راه‌حل‌های این افراد برای داشتن نتیجه‌ای بهتر
 • به دست آوردن برنامه‌ای مشخص برای پیشرفت و رشد

برنامه‌های اصلی و محورهای گفت‌وگو

رویداد جامعه توسعه دهندگان و برنامه نویس‌ها مانند هر رویداد دیگری دارای محوریت‌های مشخصی برای گفت‌وگو است. به‌منظور آن که بتوان به شکل بهتری نسبت به این رویداد و ثبت‌نام در آن اقدام کنید، لازم است تا این محوریت‌ها را در نظر بگیرید.

هریک از این محوریت‌ها با شناخت کامل نسبت به استانداردهای روز دنیا طراحی شده است و می‌تواند نگاه شما به دنیای برنامه‌نویسی را دگرگون سازد. اصلی‌ترین این محوریت‌ها عبارت است از:

 • رودمپ برنامه‌نویسی و آموزش مهارت‌های نرم و پرسونال برندینگ
 • الزام دانش مارکتینگ برای برنامه‌نویس‌ها
 • مهارت‌های ورود به بازار کار جهانی برای برنامه‌ نویسان و میزان درآمد ارزی
 • اهمیت و چگونگی تست نویسی در پروژه‌های برنامه‌نویسی
 • برگزاری پنل تخصصی مقایسه درباره مقایسه CMS با وردپرس و بررسی تجربیات و چالش‌های افراد موفق در این حوزه

برگزارکنندگان رویداد تخصصی جامعه توسعه دهندگان و برنامه‌نویس‌های ایران

در برگزاری رویداد تخصصی جامعه توسعه دهندگان و برنامه نویس‌های ایران، برخی از حرفه‌ای‌ترین و متخصص‌ترین افراد در هر زمینه گرد هم آمده‌اند تا تجربیات خود را در اختیار دیگر افراد و مخاطبان قرار دهند. به این منظور از 10 تن از افراد حرفه‌ای و باتجربه که موفقیت‌هایی را داشته‌اند، دعوت به عمل آمده است.

حاضرین در رویداد برنامه‌نویس‌ها

«لقمان آوند» بنیان‌گذار سون لرن، «وحید بهرامیان» مدیرعامل ژاکت، «حسن جهان» توسعه‌دهنده انوتو و هم بنیان‌گذار دشت، «محمد حسین طاهری» مدیر محصول ژاکت، «میلاد میرزایی» مهندس نرم‌افزار ارشد Talpa Ecommerce، «کیوان علی محمدی» به عنوان تکنیکال‌تیم‌لید اسنپ‌فود، «محمدعلی طوقانی» توسعه‌دهنده ارشد نرم‌افزار و مدیرفنی پایتخت کتاب، «علیرضا یوسفی» سرپرست تیم فنی زرین پال، «هومن نقیای» مدیرفنی زرین پال، آرش سروری برنامه‌ساز فناوری و مشاور استارتاپ‌ها و مجری رویداد از جمله چهره‌های حاضر در DevSummit هستند.

یکتانت، ایران هاست، نیک پرداخت، سون لرن، زرین پال، جت سئو، رپورتاژادز و دیجیاتو نیز از جمله حامیان رویداد فوق هستند.

هتل قلب تهران؛ میزبان برگزاری برترین رویداد جـامعه توسعه دهندگان و برنامه‌نویسان

همان‌طور که گفته شد، برگزاری رویداد جامعه توسعه دهندگان ایران و برنامه نویس‌ها در نزدیکی روز برنامه نویس و در تاریخ 10 شهریورماه 1401 برگزار می‌شود. میزبان این رویداد هتل قلب تهران خواهد بود.

به‌منظور حضور و شرکت در این رویداد، شرایط و امکانات به گونه‌ای طراحی شده است تا افراد به صورت حضوری و آنلاین بتوانند حضور به هم رسانند و از مهم‌ترین نکات موجود در رویداد، تجربیات و دانش تخصصی حاضرین بهره ببرند.

برای ثبت نام در این رویداد، به صورت حضوری یا آنلاین، از طریق وبسایت DevSummit.ir می‌توانید اقدام کنید. امکان ثبت نام از روز 20 مردادماه فراهم شده است. جهت ثبت نام با 30درصد تخفیف می‌توانید از کد تخفیف Dev30 استفاده کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
 • A.Salar
  A.Salar | ۳ شهریور ۱۴۰۱

  بسیار عالی !!

مطالب پیشنهادی