ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

واتس‌اپ روی نظرسنجی درون‌برنامه‌ای کار می‌کند

واتس‌اپ با هدف بهبود پلتفرم خود و دریافت بازخورد در مورد محصول، فرم نظرسنجی درون برنامه‌ای را برای تعداد محدودی از کاربران ارسال کرده است.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۳:۳۰

واتس‌اپ با هدف بهبود پلتفرم خود و دریافت بازخورد در مورد محصول، ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن، فرم نظرسنجی درون برنامه‌ای را برای تعداد محدودی از کاربران ارسال کرده است.

نظرسنجی از طریق حساب کاربری با همین نام برای برخی کاربران ارسال شده است. واتس‌اپ به کاربران اجازه می‌دهد از این طریق بتوانند در مورد موضوعی خاص نظرات خود را ارائه داده و در واقع در نظرسنجی شرکت کنند. در این نظرسنجی، واتس‌اپ حق انتخاب را به کاربران می‌دهد و آنها می‌توانند پس از دریافت نظرسنجی در آن شرکت کرده یا آن را رد کنند. در واقع شرکت در نظرسنجی برای کاربران اختیاری است. حتی کاربران می‌توانند چت مربوط به نظرسنجی را مسدود کنند تا از ارسال نظرسنجی‌های بعدی جلوگیری کنند.

واتس‌اپ روی نظرسنجی از کاربران کار می‌کند

اسکرین شاتی از قابلیت نظرسنجی درون برنامه‌ای واتس‌اپ به اشتراک گذاشته شده که نشان می‌دهد این شرکت روی نظرسنجی کار می‌کند تا کیفیت محصولات خود را بهبود بخشد. هنوز مشخص نیست واتس‌اپ فرم نظرسنجی را برای کدام یک از کاربران فرستاده است. واتس‌اپ در توضیح نظرسنجی به این موضوع نیز اشاره کرده که پاسخ کاربران محرمانه می‌ماند و اطلاعات خصوصی آنها به اشتراک گذاشته نمی‌شود. با این وجود کاربران همواره باید به خاطر داشته باشند اطلاعات محرمانه خود را در فرم‌های نظرسنجی این چنینی وارد نکنند.

گفته می‌شود واتس‌اپ اولین دعوت‌نامه نظرسنجی را برای افراد خاص منتشر کرده است و همه کاربران چنین فرمی را دریافت نکرده‌اند. اما کاربران می‌توانند حساب کاربری نظرسنجی را برای همیشه بلاک کنند تا دیگر واتس‌اپ برای آنها فرم نظرسنجی در موضوعات مختلف ارسال نکند. البته کاربرانی که علاقه‌مند هستند در نظرسنجی‌های واتس‌اپ شرکت کنند، نباید حساب کاربری نظرسنجی را مسدود کنند تا برای آنها فرم‌های دیگر نظرسنجی در صورت وجود، ارسال شود.

اگر شما نیز چنین فرم نظرسنجی از واتس‌اپ دریافت کرده‌اید تجربه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • PM86
    PM86 | ۱۷ شهریور ۱۴۰۱

    جالبه

مطالب پیشنهادی