ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ایلان ماسک
تکنولوژی

ایلان ماسک تایید کرد: 75 درصد کارکنان توییتر را اخراج نخواهم کرد

انتظار می‌رود تا معامله بین توییتر و ایلان ماسک تا فردا (جمعه 6 آبان) نهایی شود.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۵ آبان ۱۴۰۱ | ۰۹:۰۷

اخیرا در گزارشی از واشنگتن پست گفته شده بود که ایلان ماسک قصد دارد پس از خرید توییتر، 75 درصد کارکنان آن را اخراج کند. حالا در گزارش جدیدی گفته شده که ماسک به کارمندان این شرکت گفته که قصد ندارد پس از نهایی شدن معامله‌اش، آن‌ها را اخراج کند و ظاهرا از تصمیم خود صرف‌نظر کرده است.

همانطور که بلومبرگ به نقل از منابع آشنا به موضوع خود گزارش کرده، ثروتمندترین فرد جهان، ظاهرا از تصمیم خود صرف‌نظر کرده است. ماسک که اکنون در پروفایل توییترش، خود را به عنوان «Chief Twit» (رئیس توییتر) معرفی کرده، به تازگی ویدیویی را منتشر کرده بود که مورد توجه بسیار زیادی قرار گرفت. در این ویدیو، مدیرعامل تسلا با یک سینک دستشویی وارد دفتر مرکزی توییتر می‌شود!

خرید توییتر

با این حال، به گفته منابع بلومبرگ، حتی اگر ایلان ماسک از تصمیم خود برای اخراج 75 درصد نیروهای توییتر صرف‌نظر کرده باشد، همچنان انتظار می‌رود که پس از نهایی شدن معامله بین او و این شبکه اجتماعی، بسیاری از کارکنان توییتر شغل خود را از دست دهند.

بر اساس این گزارش، کارمندان توییتر همچنان نگران اخراج خود پس از تصاحب شرکت توسط ماسک هستند. توییتر در 24 کشور جهان 7500 کارمند دارد.

انتظار می‌رود تا معامله 44 میلیارد دلاری این میلیاردر برای خرید شبکه اجتماعی محبوب، پس از چندین ماه حواشی مختلف، در روز جمعه نهایی شود. ماسک تا روز 6 آبان فرصت دارد تا خرید توییتر را به سرانجام برساند. ایلان ماسک پیش‌تر به خاطر تردید بر سر تعداد بات‌ها و اکانت‌های جعلی توییتر از این معامله خارج شده بود. ولی چند هفته پیش در یک چرخش نظر 180 درجه‌ای اعلام کرد که معامله خود را تکمیل خواهد کرد. حالا باید ببینیم که تا فردا بالاخره چه اتفاقی خواهد افتاد و چه تصمیماتی گرفته می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی