ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

توییتر
تکنولوژی

توییتر روی قابلیت تبدیل خودکار متن‌های طولانی به رشته توییت کار می‌کند

با وجود این قابلیت، توییت‌های طولانی به‌طور خودکار به رشته توییت‌هایی با 280 کاراکتری تقسیم می‌شوند.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۶ آبان ۱۴۰۱ | ۱۹:۰۰

نوشتن یک رشته توییت در توییتر می‌تواند برای برخی کاربران چالش‌برانگیز باشد؛ زیرا باید تمام متن را به‌صورت بخش‌های 280 کاراکتری جدا کرد. با این حال، به نظر می‌رسد این شرکت اکنون در حال کار روی قابلیتی است تا متن‌های طولانی به‌صورت خودکار به یک رشته توییت تبدیل شوند.

براساس توییتی که توسط محقق برنامه، «جین منچون ونگ» ارسال شده است، در این قابلیت، ادیتور توییتر زمانی که از محدودیت 280 کاراکتری عبور کند، به ‌طور خودکار متن کاربران را به یک رشته توییت تبدیل می‌کند.

ساده‌سازی فرایند ارسال رشته توییت جدید در توییتر

توییت ایلان ماسک

همان‌طور که او در توییت دیگری توضیح می‌دهد، توییتر می‌خواهد اصطکاک ایجاد رشته توییت را کاهش دهد. در حال حاضر، کاربران باید روی دکمه + کلیک کنند تا یک توییت به رشته توییت یا موضوع تبدیل شود و سپس مجموعه 280 کاراکتری بعدی خود را ارسال کنند که در برخی موارد این امر می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد.

در چند وقت گذشته، برخی کاربران به مشکلاتی در ارسال و خواندن رشته توییت‌هایی که بیش از چند توییت دارند، اشاره کرده‌اند. از جمله آنها می‌توان به یک موضوع طولانی با 82 توییت درباره سقوط صرافی FTX اشاره کرد. طولانی‌بودن این رشته توییت به قدری مورد توجه کاربران قرار گرفت که ایلان ماسک، مدیرعامل جدید توییتر گفت که آنها در حال کار روی ساده‌سازی نوشتن موضوعات جدید هستند.

ایلان ماسک

حتی با این وجود که ماسک ادعا کرده مهندسان توییتر هم اکنون در حال کار روی آن هستند، مشخص نیست که ویژگی جدید ادیتور توییتر برای رشته توییت‌ها چه زمانی در دسترس قرار خواهد گرفت. این شبکه اجتماعی همچنین قابلیت دیگری تحت عنوان Notes را برای نگارش متون طولانی‌تر در سال جاری آزمایش کرده که قرار بود فقط در دسترس برخی کاربران منتخب قرار بگیرد و با مدیریت ماسک، آینده آن چندان مشخص نیست.

ونگ همچنین اخیراً اشاره کرده بود توییتر در حال کار روی قابلیت رمزنگاری سرتاسری برای پیام‌های خصوصی کاربران است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی