ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

توییتر
تکنولوژی

ایلان ماسک مدیر تبلیغات توییتر را پس از متقاعد‌کردن برای ادامه کار، اخراج کرد!

«رابین ویلر»، رئیس بخش فروش تبلیغات توییتر با ارسال یک توییت، خروج خود از این شرکت را تایید کرد.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۸ آبان ۱۴۰۱ | ۱۷:۰۰

پس از اینکه هفته گذشته گفته شد ایلان ماسک، مالک جدید توییتر، «رابین ویلر»، رئیس بخش فروش تبلیغات این شبکه اجتماعی را متقاعد کرد تا در شرکت بماند، اکنون به نظر می‌رسد او را اخراج کرده است!

«کیسی نیوتن» از نشریه Platformer که در چند وقت گذشته استعفای کارمندان توییتر را گزارش می‌کند، در توییت جدید خود بدون اشاره به جزئیات خاصی، توضیح داده که ویلر از این شرکت اخراج شده است. پس از آن، خود ویلر نیز در توییت جدیدی نوشت: «برای تیم و مشتریانم... شما همیشه اولین و تنها اولویت من بوده‌اید.» در انتهای این توییت از ایموجی سلام نظامی استفاده شده که در چند وقت گذشته به نشانه‌ای برای ترک یک شرکت تبدیل شده است.

رابین ویلر

ورود ایلان ماسک، خروج کارمندان توییتر

پس از روی کار آمدن ایلان ماسک، بسیاری از مدیران ارشد توییتر این شرکت را ترک کردند و این جدیدترین تغییر بخش تبلیغات آن محسوب می‌شود. در اوایل این ماه، «سارا پرسونت»، مدیر ارشد تبلیغات آن نیز از سمت خود استعفا کرده بود. سپس، گزارش شده بود که ویلر، معاون وقت رویکردهای مشتریان ایالات متحده، به همراه «یوئل راث»، رئیس بخش اعتماد و ایمنی توییتر از سمت خود استعفا کرده بودند، اما در آن زمان گفته شد که ماسک او را برای ادامه کار خود متقاعد کرده است.

شرکت توییتر

بی‌ثباتی توییتر، همراه با چندین عامل دیگر، تبلیغ‌کنندگان را خوشحال نکرده است. تاکنون سه شرکت تبلیغاتی بزرگ به مشتریان خود در مورد اجرای کمپین‌های خود در این شبکه اجتماعی هشدار داده‌اند.

علاوه بر این، توییتر در چند وقت گذشته بخش زیادی از مدیران و کارکنان خود را از دست داده است. زمانی که ماسک خرید آن را نهایی کرد، چندین مدیر ارشد، از جمله مدیرعامل آن را برکنار کرد و از آن زمان تاکنون نیز چندین نفر دیگر استعفا کرده‌اند. او همچنین با انجام یک برنامه تعدیل نیرو گسترده، هزاران کارگر و پیمانکار را اخراج کرد و سپس از آن‌ها خواست که با فرهنگ «سخت‌کوشی» جدید موافقت کرده یا از شرکت خارج شوند. طبق گزارش‌ها، کارکنان تو‌ییتر چندان با خط‌ونشان‌های جدید ایلان ماسک موافق نیستند و حتی برخی کارمندان قدیمی به سقوط توییتر تا چند هفته آینده اشاره کرده‌اند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی