ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ایلان ماسک جورج هاتز
استراتژی رشد

جورج هاتز، هکر آیفون و مخالف ایلان ماسک برای حل دو مشکل مهم به توییتر ملحق شد

جورج هاتز که قبلاً پیشنهاد ماسک برای پیوستن به تسلا را رد کرده بود، حالا پذیرفته که به توییتر در بهینه‌سازی قابلیت‌های آن کمک کند.

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۱ آذر ۱۴۰۱ | ۱۶:۴۵

«جورج هاتز»، هکر مشهور آیفون که در گذشته مدعی شده بود پیشنهاد استخدام تسلا را رد کرده، حالا می‌گوید برای یک «کارآموزی» 12 هفته‌ای در توییتر پذیرفته شده است. او مدعی است طبق صحبتی که با ایلان ماسک داشته، قرار است مشکل قابلیت جستجو و پاپ‌آپ لاگین را که مانع از گشت‌و‌گذار بدون اکانت در این شبکه اجتماعی می‌شود، برطرف کند.

هاتز ابتدا در توییتی از سیاست جدید ایلان ماسک برای سخت‌گیری نسبت به کارمندان توییتر استقبال کرد. او گفت چنین رویکردهایی است که باعث به‌وجود‌آمدن محصولات شگفت‌انگیز می‌شود و خودش هم حاضر است طی 12 هفته با این شرکت همکاری کند. ماسک در پاسخ پذیرفت که با او حرف بزند.

هاتز در ادامه اعلام کرد که قرار است کار در توییتر را شروع کند و تمرکز خود را روی بخش جستجو بگذارد. او قرار است تغییراتی ایجاد کند تا مؤلفه‌های جستجوی پیشرفته راحت‌تر در دسترس قرار بگیرند. به‌علاوه، تأکید بر جستجو روی کلمات دقیق کنار گذاشته می‌شود.

هاتز به حل مشکل پاپ‌آپ لاگین توییتر مشغول می‌شود

این مهندس 33 ساله همچنین در توییت دیگری اعلام کرد که پاپ‌آپ غیرقابل بستن را که از کاربر می‌خواهد به توییتر وارد شود، حذف خواهد شد. او می‌گوید حتی اگر فقط بتواند مشکل پاپ‌آپ را برطرف کند، باز هم تلاش خود را موفقیت‌آمیز تلقی خواهد کرد: «این اتفاق من را یاد آن آدمی می‌اندازد که در اپل استخدام شد، سرویس کیف پول را تغییر داد تا کارت‌های پرواز منقضی‌شده به‌طور خودکار حذف شوند و یک هفته بعد از شرکت بیرون آمد.»

بلومبرگ در سال 2015 در گزارشی مدعی شد که هاتز قرار بود برای کار به تسلا برود، اما ماسک چندین بار شرایط قرارداد را تغییر داد و باعث انصراف او از این همکاری شد. این چهره جنجالی بعداً در پاسخ به ماسک نوشته بود: «دیگر دنبال کار نیستم. وقتی Mobileye را نابود کردم، خبرتان می‌کنم.» Mobileye شرکتی بود که تا پیش از سال 2016 فناوری مورد استفاده در سیستم Autopilot تسلا را تأمین می‌کرد.

خبر استخدام جورج هاتز در شرایطی اعلام شده که پیش‌تر در گزارشی به شما گفتیم ایلان ماسک پس از اخراج عده دیگری از کارمندان اعلام کرده که آماده جذب نیروهای جدید است. این شرکت از زمان ورود مالک جدید بسیاری از کارمندان خود را اخراج کرده یا آنها را از دست داده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی