ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

توییتر
کسب و کار

آمازون احتمالاً دوباره خرید تبلیغات از توییتر را آغاز می‌کند؛ صرف سالانه 100 میلیون دلار هزینه

آمازون ظاهراً دوباره با توییتر به توافق رسیده و می‌خواهد سالانه 100 میلیون دلار برای خرید تبلیغات در این شبکه اجتماعی هزینه کند.

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۱۴ آذر ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۰

گزارشی تازه می‌گوید آمازون به خرید تبلیغات در توییتر ادامه خواهد داد و قصد دارد سالانه 100 میلیون دلار برای تبلیغات در این پلتفرم هزینه کند. البته گفته شده که این شرکت منتظر اعمال تغییراتی در پلتفرم تبلیغاتی توییتر است تا دوباره تبلیغاتش را نمایش دهد.

«زوئی شیفر»، خبرنگار وب‌سایت پلتفورمر می‌گوید آمازون آماده است تا دوباره تبلیغات خود را در توییتر آغاز کند و سالانه 100 میلیون دلار از این پلتفرم تبلیغ بخرد. البته این غول خرده‌فروشی خواستار تغییرات امنیتی کوچکی در سیستم تبلیغات توییتر شده تا کارش را شروع کند.

این خبر یک روز پس از آن منتشر می‌شود که ایلان ماسک گفته بود اپل دوباره نمایش کامل تبلیغات در این شبکه اجتماعی را آغاز کرده است. او در‌واقع در توییتی از همه تبلیغ‌دهندگان بابت بازگشت به توییتر سپاسگزاری کرد.

توییتر به همکاری آمازون و دیگر شرکت‌ها نیاز دارد

مرکز تحقیقات Media Matters پیش‌تر در گزارشی گفته بود که از زمان ورود ایلان ماسک به توییتر، حدود نیمی از 100 شریک تبلیغاتی این شرکت صرف هزینه در بخش تبلیغات را متوقف کرده‌اند. این شرکت‌ها در مجموع امسال حدود 750 میلیون دلار در تبلیغات توییتر هزینه کرده‌اند و از سال 2020 تاکنون نزدیک به 2 میلیارد دلار برای این شرکت درآمد به‌همراه داشته‌اند.

جنرال موتورز یکی از اولین شرکت‌هایی بود که پس از ورود ایلان ماسک اعلام کرد خرید تبلیغات در توییتر را متوقف می‌کند. این شرکت گفته بود که به زمان بیشتری برای ارزیابی شرایط این پلتفرم تحت هدایت مالک جدید آن نیاز دارد. منابع آگاه گفته بودند که جنرال موتورز نگران دسترسی رقیب آن‌ها، یعنی تسلا به اطلاعات بازاریابی این شرکت است.

حالا اگرچه خبر بازگشت برخی از بزرگ‌ترین خریداران تبلیغات در توییتر اتفاق خوبی است، اما منابع آگاه می‌گویند درآمد تبلیغاتی این شرکت در هفته منتهی به 20 نوامبر (29 آبان) حدود 80 درصد کمتر از انتظارات بوده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی