ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

افزایش قیمت خانواده پژو آذرماه ۱۴۰۱
خودرو

افزایش 11 میلیونی میانگین قیمت خودروهای خانواده پژو در یک هفته + جدول

ارزیابی و بررسی نوسانات بازار به افزایش قیمت خانواده پژو آذرماه ۱۴۰۱ اشاره می‌کند. همانند بسیاری از خودروهای موجود در بازار، مدل‌های مختلف پژو نیز نسبت به هفته قبل با افزایش قیمت مواجه بوده و ...

زهرا ملکی
نوشته شده توسط زهرا ملکی | ۲۰ آذر ۱۴۰۱ | ۱۸:۴۵

ارزیابی و بررسی نوسانات بازار به افزایش قیمت خانواده پژو آذرماه ۱۴۰۱ اشاره می‌کند. همانند بسیاری از خودروهای موجود در بازار، مدل‌های مختلف پژو نیز نسبت به هفته قبل با افزایش قیمت مواجه بوده و به‌طور متوسط حدود ۱۱ میلیون تومان گران‌تر شده‌اند.

خودروهای پرطرفدار متعلق به خانواده پژو در حال تجربه افزایش قیمت در هفته سوم آذرماه ۱۴۰۱ هستند. افزایش قیمت خودروهای مختلف داخلی و خارجی از ابتدای پاییز و با انتشار خبر بن‌بست برجام و صعود بهای دلار، آغاز شده و علی‌رغم تلاش‌ها و اجرای سیاست‌های مختلف، به‌نظر نمی‌رسد فعلاً عامل بازدارنده‌ای برای ثبات قیمت در بازار پیدا شود.

گران‌شدن خودروهای پژو ۲۰۰۸، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و پژو پارس نسبت به هفته گذشته، به افزایش قیمت خانواده پژو آذرماه ۱۴۰۱ اشاره می‌کند.

پژو ۲۰۰۸ تولید سال ۱۳۹۸ در مدت کمتر از یک هفته حدود ۱۰ میلیون تومان گران‌تر شده است. این خودرو در حال حاضر با قیمت ۱.۵ میلیارد تومان در بازار آزاد به فروش می‌رسد. مدل ۱۳۹۹ پژو ۲۰۰۸ نیز حدود ۳۰ میلیون تومان افزایش قیمت داشته و به ۱.۶ میلیارد تومان رسیده است.

پژو پارس تولید سال ۱۴۰۰ افزایش ۱۰ میلیون تومانی را نسبت به هفته گذشته تجربه کرده و در حال حاضر با قیمت ۴۳۵ میلیون تومان برچسب خورده است. مدل جدیدتر این ماشین در بازار امروز با قیمت ۴۵۰ میلیون تومان معامله می‌شود که نسبت به هفته گذشته، تقریباً ۷ میلیون تومان گران‌تر شده است.

در آخر باید گفت که خودروهای پرطرفدار و جوان‌پسند ۲۰۶ نیز دچار جهش قیمت شده‌اند. مدل ۱۳۹۹ حدود ۹ میلیون تومان گران‌تر شده و هزینه خرید ۳۳۰ میلیون تومانی را بر مشتری تحمیل می‌کند. مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۳۳۷ به ۳۴۰ میلیون تومان و مدل ۱۴۰۱ از ۳۵۰ به ۳۶۵ میلیون تومان رسیده است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۵ تولید سال ۱۳۹۹ نیز با افزایش ۶ میلیون تومانی مواجه بوده و در بازار امروز به قیمت ۴۱۸ میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت محصولات خانواده پژو در آذرماه ۱۴۰۱ را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید. این قیمت‌ها افزایش قابل‌توجهی یافته است.

مدل خودروقیمت قبلی (۱۶ آذرماه ۱۴۰۱)قیمت جدید (۲۰ آذرماه ۱۴۰۱)
پژو پارس ۱۴۰۰۴۲۵ میلیون تومان۴۳۵ میلیون تومان
پژو پارس ۱۴۰۱۴۴۳ میلیون تومان۴۵۰ میلیون تومان
پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹۳۲۱ میلیون تومان۳۳۰ میلیون تومان
پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰۳۳۷ میلیون تومان۳۴۰ میلیون تومان
پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ‍‍۱۴۰۱۳۵۰ میلیون تومان۳۶۵ میلیون تومان
پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۱۳۹۹۴۱۲ میلیون تومان۴۱۸ میلیون تومان
پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۸۱.۴۹ میلیارد تومان۱.۵ میلیارد تومان
پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۹۱.۵۷ میلیارد تومان۱.۶ میلیارد تومان
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی