ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بایننس
تکنولوژی

هشدار مدیرعامل صرافی بایننس به کارمندانش: جاده ناهمواری پیش روی ما قرار دارد

«چانگ پنگ ژائو»، مدیرعامل صرافی بایننس در یادداشتی به کارمندان گفته که منتظر ماه‌های سختی باشند.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۲۳ آذر ۱۴۰۱ | ۱۷:۳۰

«چانگ پنگ ژائو»، مدیرعامل صرافی بایننس در بحبوحه برداشت‌ حدود 2 میلیارد دلار طی 24 ساعت از این صرافی، در یادداشتی به کارمندانش هشدار داد که جاده ناهمواری پیش روی این صرافی قرار دارد.

او در یادداشت خود به همکارانش اعلام کرده است که منتظر ماه‌های سختی باشند. مدیرعامل بایننس امیدوار است که این صرافی بتواند بر چالش‌های فعلی غلبه کند و تلاش می‌کند تا نگرانی‌های مربوط به مسائل مالی را کاهش دهد.

چانگ پنگ ژائو در یادداشتی که برای کارکنان فرستاده است، به‌عنوان بنیان‌گذار بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان می‌گوید صنعت دارایی‌های دیجیتال لحظه‌ای تاریخی را پشت سر می‌گذارد و بایننس در وضعیت مالی قوی قرار دارد و از این شرایط جان سالم به در خواهد برد؛ هرچند او معتقد است که دست‌اندازهای زیادی پیش رو دارد. 

باینس

بایننس و وضعیت پیش روی بازار کریپتو

بایننس، بزرگ‌ترین صرافی رمزارز جهان از نظر ارزش بازار طی دو روز گذشته لحظات پرتلاطمی را سپری کرده است. ابتدا به‌دلیل افزایش حجم برداشت‌های USDC، بایننس مجبور شد به‌صورت موقت برداشت این استیبل کوین را متوقف کند. همین مسئله باعث شد برخی مشتریان دچار نگرانی شوند و موجی از شایعه‌ها علیه بایننس مبنی بر اینکه که این صرافی نیز به سرنوشت FTX گرفتار می‌شود، شکل بگیرد.

همین موج FUD و ترس شدید باعث شد برداشت‌ها از صرافی بایننس ادامه پیدا کند؛ تا جایی که شرکت داده‌های بلاکچین Nansen اعلام کرد پس از آنکه صرافی بایننس برداشت‌های استیبل کوین USDC را به‌صورت موقت متوقف کرد، کاربران طی 24 ساعت گذشته رقمی بالغ بر 1.9 میلیارد دلار از دارایی‌های دیجیتال خود را از این صرافی برداشت کرده‌‌اند.

چانگ پنگ ژائو نیز با انتشار توییتی تأیید کرد که حدود 2 میلیارد دلار از این صرافی طی 24 ساعت برداشت شده است. وی به این موضوع اشاره کرد که شرایط برداشت‌های صرافی عادی بوده و حجم برداشت‌ها کاهش پیدا کرده است.

در‌حالی‌که مدیرعامل بایننس از طریق توییت‌هایی که منتشر می‌کند سعی دارد وضعیت برداشت‌ها و صرافی را عادی نشان دهد، از سوی دیگر با ارسال یادداشتی به کارمندان خود هشدار داده است که جاده ناهمواری پیش روی این صرافی قرار دارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی