ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ایلان ماسک
کسب و کار

ایلان ماسک ظاهراً به دنبال سرمایه‌گذاران جدید برای توییتر با همان قیمت سهام 54.20 دلار است

ظاهراً ایلان ماسک می‌خواهد هم‌زمان با اعتراض کاربران، عدم استقبال تبلیغ‌کنندگان از تغییرات جدید و نزدیک‌شدن به زمان پرداخت بدهی‌ها، سرمایه‌گذاران بیشتری را جذب کند.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۶ آذر ۱۴۰۱ | ۱۰:۰۰

ظاهراً ایلان ماسک می‌خواهد هم‌زمان با اعتراض کاربران، عدم استقبال تبلیغ‌کنندگان از تغییرات جدید و نزدیک‌شدن به زمان پرداخت بدهی‌ها، سرمایه‌گذاران بیشتری را برای توییتر جذب کند. ماسک در نظر دارد تا سهام توییتر را با همان قیمت 54.20 دلاری که برای این شبکه اجتماعی پرداخت کرده است، به سرمایه‌گذاران بفروشد.

براساس گزارشی که توسط Semafor منتشر شده، «جارد بیرچال»، مدیر‌عامل دفتر خانواده ماسک این هفته با سرمایه‌گذاران بالقوه تماس گرفته و سهام توییتر را با همان قیمت 54.20 دلاری به آن‌ها پیشنهاد کرده است.

رئیس توییتر

بیرچال در ایمیلی به سرمایه‌گذاران نوشت:

«در هفته‌های اخیر، درخواست‌های داخلی زیادی برای سرمایه‌گذاری در توییتر دریافت کرده‌ایم. بر این اساس، بسیار خوشحالیم که یک پیشنهاد برابر برای سهام رایج شرکت با قیمت و شرایط اولیه آن اعلام کنیم.»

نظر یکی از سرمایه‌گذاران بالقوه درباره توییتر ایلان ماسک

در ادامه این گزارش گفته شده است که «راس گربر»، یکی از سرمایه‌گذاران تسلا که در زمان تصاحب اولیه توییتر توسط ماسک کمتر از یک میلیون دلار در آن سرمایه‌گذاری کرده بود، تأیید کرده که با او درباره دور دیگری از سرمایه‌گذاری با ارزش 44 میلیارد دلار تماس گرفته است.

گربر در حال بررسی این موضوع است، اما می‌خواهد ایده شفاف‌تری از این طرح داشته باشد. او گفته: «می‌توان گفت که او [ماسک] در توییتر ارزش ایجاد کرده یا ارزش آن را از بین برده؛ گفتنش در این مرحله سخت است.»

این گزارش در حالی منتشر شده است که ایلان ماسک و شبکه اجتماعی توییتر در چند وقت گذشته با حواشی مختلف روبه‌رو شده‌اند. علاوه بر مشکلات مربوط به ایده دریافت تیک آبی با پرداخت هزینه و تعدیل نیروی گسترده این شبکه اجتماعی، اخیراً توییتر حساب چند روزنامه‌نگار را به‌دلیل انتشار محتوا علیه ماسک به حالت تعلیق درآورده است؛ اقدامی که واکنش سازمان ملل را به‌دنبال داشته و شاید اتحادیه اروپا این شبکه اجتماعی را تحریم کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی