ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

توییتر
تکنولوژی

توییتر شروع به نمایش تعداد بازدیدهای توییت‌ها برای برخی کاربران کرد

این ویژگی هم‌اکنون در دسترس برخی کاربران قرار گرفته و می‌توانند تعداد بازدید توییت‌های خود را مشاهده کنند.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱ دی ۱۴۰۱ | ۱۰:۰۰

ایلان ماسک، مالک جدید توییتر چند وقت پیش گفته بود که این شبکه اجتماعی می‌خواهد مانند ویدیوها، تعداد بازدیدهای توییت‌ها را هم نمایش دهد. حالا به‌نظر می‌رسد این پلتفرم چنین کاری را شروع کرده است؛ چرا که برخی کاربران می‌توانند تعداد بازدید توییت‌ها را مشاهده کنند.

ایلان ماسک اوایل ماه جاری میلادی با انتشار یک توییت اعلام کرد که این ویژگی برای «همه توییت‌ها، همان‌طور که تعداد بازدیدها برای همه ویدیوها نشان داده می‌شود» ارائه خواهد شد. او یک هفته بعد نیز بار دیگر به این موضوع اشاره کرد و با بیان این موضوع که «توییتر از چیزی که فکر می‌کنید بسیار زنده‌تر است»، گفت که این ویژگی «چند هفته دیگر» ارائه خواهد شد.

تاکنون فقط چند کاربر از جمله یکی از کارکنان Verge (تصویر زیر) به این ویژگی دسترسی پیدا کرده‌اند و به‌نظر می‌رسد که هنوز در دسترس تمام کاربران قرار نگرفته است. همچنین ظاهراً این دسته از کاربران، در‌حال‌حاضر فقط می‌توانند تعداد بازدیدهای توییت‌های خود را تماشا کنند و این ویژگی برای توییت‌های دیگر کار نمی‌کند.

نحوه نمایش تعداد بازدیدها در توییتر

تعداد بازدید توییت‌ها

در‌حال‌حاضر، هیچ اطلاعات جدیدی درباره این ویژگی وجود ندارد. هرچند از مدت‌ها قبل با انتخاب گزینه View Tweets activity در زیر توییت‌ها، کاربران می‌توانستند میزان «تأثیرگذاری» توییت خود را مشاهده کنند، اما با ویژگی جدید، روش ساده‌تری برای دستیابی به این اطلاعات فراهم خواهد شد.

همچنین فعلاً مشخص نیست که آیا ماسک قصد دارد تا با ارائه این ویژگی کاری کند که کاربران بتوانند تعداد بازدید توییت‌های دیگران را نیز مشاهده کنند یا خیر. با توجه به اینکه او اشاره کرده است که این ویژگی «درست مانند ویدیوها» خواهد بود که تعداد بازدید آن‌ها به‌صورت عمومی برای تمام کاربران فعال است، به‌نظر می‌رسد که کاربران قادر خواهند بود تا بازدید توییت‌های دیگران را نیز تماشا کنند. با‌این‌حال، هنوز چیزی به‌طور رسمی مشخص نشده است و باید منتظر اطلاعات بیشتری در این زمینه باشیم.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی