ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

خبری خوش برای اپل: بزرگ‌ترین کارخانه تولید آیفون جهان پس از هفته‌ها محدودیت، به حالت عادی بازمی‌گردد

فاکسکان، بزرگ‌ترین کارخانه تولید آیفون در جهان پس از هفته‌ها کاهش حجم تولید آیفون، بار دیگر به روزهای اوج بازمی‌گردد.

فاکسکان، بزرگ‌ترین تأمین‌کننده اپل پس از هفته‌ها محدودیت و کاهش ظرفیت در بزرگ‌ترین کارخانه تولید آیفون جهان، بار دیگر به روزهای اوج بازمی‌گردد. با افزایش حجم تولید آیفون در این کارخانه، زمان انتظار برای خرید دستگاه‌هایی همچون آیفون 14 پرو کاهش پیدا می‌‌‌کند.

این کارخانه ظاهراً قصد دارد در اوج ظرفیت خود به تولید آیفون ادامه دهد. به گفته «ویک وانگ»، مدیر فاکسکان این کارخانه درحال‌حاضر با 200 هزار کارمند به فعالیت خود ادامه می‌دهد. پیش‌تر گفته شده بود که ظرفیت تولید این کارخانه در ژانویه 2023 به حالت عادی بازمی‌گردد که ظاهراً پیش‌بینی‌ها درست از آب درآمده است.

پایانی بر مشکلات بزرگ‌ترین تأمین‌کننده اپل

اوایل آبان‌ماه خبرهایی در مورد محدودیت‌های تولید آیفون در کارخانه فاکسکان ژنگژو چین منتشر شد. در آن مقطع زمانی گفته شد که به‌دلیل محدودیت‌های ناشی از کرونا در چین، حجم تولید آیفون در این کارخانه تا 30 درصد کاهش پیدا می‌کند. ماجرا به همین جا ختم نشد و فاکسکان با مشکلات بیشتری روبه‌رو شد. علاوه بر محدودیت‌های کرونایی، اعتراضات کارگری و استعفای گروهی کارگران در این کارخانه باعث شد حجم تولید آن به‌شدت کاهش پیدا کند.

اکنون به گزارش بلومبرگ، فاکسکان، بزرگ‌ترین تأمین‌کننده اپل در کارخانه اصلی خود در شهر ژنگژو چین که طی ماه‌های گذشته روزهای پرتلاطمی را سپری می‌کرد و ظرفیت تولید آیفون را کاهش داده بود، به روزهای عادی بازمی‌گردد.

طی چند ماه گذشته، زنجیره تأمین اپل با محدودیت‌هایی روبه‌رو شد که نتیجه آن، کاهش تولید آیفون 14 و 14 پرو بود. در زمان اوج این محدودیت‌ها، اپل با انتشار بیانیه‌ای مطبوعاتی اعلام کرد که ظرفیت تولید آیفون 14 پرو کاهش یافته است. اکنون ظاهراً وضعیت تغییر کرده و بزرگ‌ترین کارخانه تولید آیفون جهان به روزهای اوج خود بازمی‌گردد که می‌تواند خبری خوب برای اپل و دوستداران این برند باشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی