ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

امکان معامله خودکار با API آبان‌تتر ممکن شد

کاربران این صرافی ارزهای دیجیتال از این پس می‌توانند با طراحی ربات، معاملاتشان را به‌صورت خودکار انجام دهند.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۶ بهمن ۱۴۰۱ | ۲۱:۱۵

امکان استفاده از مستندات API در حساب کاربری کاربران آبان‌تتر فعال شده است. با استفاده از این قابلیت، کاربران می‌توانند رباتی طراحی کنند که معاملاتشان را به‌صورت خودکار در سایت آبان‌تتر انجام دهد.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی آبان‌تتر، کاربران با استفاده از مستندات API قادر خواهند بود بدون مراجعه به سایت و به‌صورت غیرمستقیم معاملات خود را به انجام برسانند.

اما روش استفاده از مستندات API آبان‌تتر به چه نحو است؟ برای شروع، لازم است فرد مراحل ثبت‌نام و احراز هویت خود را در سایت صرافی آبان‌تتر کامل کند.

پس از ورود به پنل کاربری، کاربر می‌تواند Api-Key خود را دریافت کرده و در Header ریکوئست‌های خود قرار دهد. این Api-Keyها خودبه‌خود منقضی نمی‌شوند، اما کاربر می‌تواند با مراجعه به پنل کاربری خود آن را غیرفعال کند.

غیرفعال‌کردن Api-Key در زمانی که فرد دیگری غیر از کاربر به آن دسترسی پیدا کرده باشد، لازم است؛ زیرا Api-Key می‌تواند مانند نام کاربری و رمز عبور برای ورود به حساب کاربری مورد استفاده واقع شود. با استفاده از Api-Key، کاربران می‌توانند لیست موجودی‌های خود را دریافت و سفارشات خود را در بخش مربوطه ثبت کنند.

علاوه‌براین، تمام دیگر پارامترهای موردنیاز برای انجام معاملات و مدیریت حساب کاربری در مستندات API آبان‌تتر ثبت شده‌اند و هم‌اکنون از طریق پنل کاربری در پلتفرم این صرافی در دسترس قرار گرفته‌اند.

برای مشاهده مستندات API آبان‌تتر می‌توانید پس از تکمیل مراحل ثبت‌نام و احراز هویت خود که بنابر ادعای این صرافی در کمتر از 30 دقیقه قابل انجام است، به پنل کاربری خود مراجعه کرده و این مستندات را در قسمت “API” مشاهده کنید. لازم به ذکر است که برای استفاده از این قابلیت جدید، لازم است گوگل اتنتیکیتور خود را از پیش فعال کرده باشید.

مشاهده سریع مستندات API آبان‌تتر نیز از اینجا امکان‌پذیر است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی