ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

شرایط پرداخت وام ۱۰۰‌میلیونی استارتاپ اجاره اقامتگاه اتاقک به میزبانان اقامتگاه‌ها اعلام شد

اتاقک از پرداخت وام 100 میلیون تومانی به میزبانان فعال در این پلتفرم به‌منظور نوسازی اقامتگاه‌ها خبر داد.

شیدا ملکی
نوشته شده توسط شیدا ملکی | ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۲:۴۴

اتاقک در راستای گسترش همکاری خود با میزبانان وامی 100‌میلیون تومانی در نظر گرفته که ضامن اصلی آن خود اتاقک است. هدف اصلی اتاقک از ارائه این وام به میزبانان، نوسازی واحد و لوازم اقامتگاه، ساخت استخر، پیش‌پرداخت یک واحد جدید و مواردی از این دست است.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی اتاقک، بعد از خبر گزارش سال ۱۴۰۰ اتاقک و همچنین رونمایی از پروژه اجاره آنلاین اقامتگاه در ترکیه، اتاقک در ماه‌های پایانی سال ۱۴۰۱ اتاقک در راستای توسعه عملکرد خود قصد دارد به میزبانان فعال در اتاقک وام دهد.

اتاقک با بیان اینکه امسال در راستای گسترش همکاری خود با میزبانان، حمایت و قدردانی از آن‌ها و کمک به درآمدزایی بیشتر، تصمیم به پرداخت وام گرفته است، اعلام کرد: «این اقدام نتیجه تلاش دوساله اتاقک است که با همکاری بانک آینده، سعی شده وامی با کمترین مراحل اداری و راحت‌ترین شکل ممکن برای میزبانان در راستای افزایش درآمدزایی و تداوم فعالیت‌هایشان فراهم شود.»

شرایط وام اتاقک به میزبانان چیست؟

براساس توضیحات اتاقک، این پلتفرم تلاش کرده است تسهیلات پرداختی به میزبانان را به ساده‌ترین شکل ممکن ارائه دهد، مبلغ وامی که اتاقک برای میزبانان خود در نظر گرفته، ۱۰۰ میلیون تومان و ضامن اصلی آن اتاقک است.  

هدف از پرداخت این وام به میزبانان چیست؟

هدف اصلی اتاقک از پرداخت این وام به میزبانان، حمایت از آن‌ها برای گسترش فعالیت‌، تجهیز و نوسازی اقامتگاه‌ها در جهت افزایش درآمد آن‌هاست. این وام می‌تواند کمک‌حال میزبانان برای نوسازی واحد و لوازم اقامتگاه، ساخت استخر، پیش‌پرداخت یک واحد جدید و مواردی از این دست باشد.

این وام به کدام میزبانان تعلق می‌گیرد؟

همه میزبانان فعال اتاقک می‌توانند برای این وام نام‌نویسی کنند. میزبانانی در اولویت خواهند بود که طی مدت زمان فعالیت خود بیشترین و بهترین همکاری را با اتاقک داشته‌اند، عملکرد موفقیت‌آمیزی در ارائه خدمات به مهمانان داشته‌اند و بازخورد مهمانان نیز به آن‌ها راضی‌کننده بوده است؛ به‌خصوص میزبانانی که در ایام پیک سفر مانند تعطیلات رسمی و ایام نوروز به‌خوبی اتاقک را یاری داده‌اند تا مهمانان خیالشان از بابت رزرو راحت باشد و سفر بی‌دغدغه‌ای برای خود داشته باشند.

اشاره به این نکته هم ضروری خواهد بود که زمان پرداخت این وام بهار سال 1402 است و از زمان اعلام این خبر میزبانان فرصت طلایی تعطیلات بهمن و اسفند و همچنین نوروز 1402 را برای قرارگرفتن در لیست وام‌گیرندگان دارند.

تکلیف میزبانانی که بعد از اعلام خبر وام به اتاقک ملحق می‌شوند، چیست؟

روابط عمومی اتاقک با توضیح درباره این موضوع از افراد دارای اقامتگاه مناسب خواسته است که اگر اقامتگاه دارند، ولی هنوز میزبان اتاقک نشده‌اند، هرچه زودتر میزبان شوند و از فرصت باقی‌مانده تا زمان پرداخت وام، یعنی بهار ۱۴۰۲ با فعالیت گسترده و ارائه خدمات باکیفیت به مهمانان اتاقک به‌خصوص در تعطیلات نوروز، در لیست بهترین میزبانان اتاقک استفاده کنند.

این پلتفرم اجاره اقامتگاه همچنین بر این موضوع تأکید کرده است که این احتمال وجود دارد که این وام تمدید شود و در ماه‌های بعد از آن نیز اتاقک درصورت داشتن تسهیلات، بار دیگر این خدمات را به میزبانان ارائه دهد.

لازم به ذکر است اتاقک یکی از بازیگران اصلی اجاره ویلا در شمال و سایر شهرهای ایران است که از زمان فعالیت خود تاکنون توانسته سهم خوبی از بازار آنلاین اجاره اقامتگاه را از آن خود کند و همچنان درحال گسترش و توسعه بازار اجاره آنلاین اقامتگاه است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی