ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

خودرو

قیمت FMC SX5 پلاس اعلام شد

در این مطلب نگاهی به جدیدترین شرایط فروش اعلامی برای خودرو فردا‌موتورز FMC SX5 داریم.

غزاله زاهدی
نوشته شده توسط غزاله زاهدی | ۲ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۰

در این نوشتار با ما همراه باشید تا نگاهی بر جدیدترین شرایط فروش اعلامی برای خودرو فردا‌موتورز FMC SX5 داشته باشیم.

فهرست مطالب

قیمت FMC SX5 پلاس اعلام شد [به‌روزرسانی] - اسفند ۱۴۰۱

شرکت فرداموتورز برنامه دارد تا به‌زودی نسخه پلاس FMC SX5 را به فروش برساند. این خودرو نسخه جدید کراس‌اوور SX5 است و برای همین روابط عمومی این خودروساز، مشخصات فنی و قیمت این محصول را اعلام کرده است.

تیپ توربوشارژر SX5 که با نام پلاس به بازار می‌آید، قیمت مصوب یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان را دارد و روابط عمومی فرداموتورز اعلام کرده است که به‌زودی این کراس‌اوور با موعد تحویل ۹۰ و ۱۲۰ روز کاری به فروش می‌رسد. درحال‌حاضر قیمت مصوب SX5 ارتقایافته (تنفس طبیعی جدید) یک میلیارد و ۱۴۹ میلیون تومان است و در اصل به‌خاطر امکانات بیشتر، بهبود قوای محرکه، ارتقای ساختار فنی و ایمنی SX5 پلاس نزدیک به ۲۰۰ میلیون تومان از تیپ معمولی گران‌تر است. به گفته این شرکت، فروش SX5 توربو یا همان پلاس به‌زودی در نمایندگی‌های مجاز فرداموتورز آغاز می‌شود.

نام خودروقیمت اسفند ۱۴۰۱ (تومان)
FMC SX5 پلاس۱.۳۵۰.۰۰۰.۰۰۰

قیمت جدید SX۵ اعلام شد [به‌روزرسانی] - بهمن ۱۴۰۱

قیمت جدید SX۵ با اعلام بخشنامه فروش این محصول از سوی گروه فرداموتورز اعلام شد.

قیمت آذرماه۹۱۹.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت دی‌ماه۹۸۹.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت بهمن‌ماه۱.۱۴۹.۰۰۰.۰۰۰ تومان

افزایش شدید قیمت FMC SX5 فرداموتورز [به‌روزرسانی] - دی ۱۴۰۱

صبح امروز برخی نمایندگی‌های فرداموتورز قیمت جدید محصولات این شرکت خودروساز خصوصی را با افزایش قیمت به مشتریان اعلام کرده‌اند. تحویل سری جدید فروش FMC SX5 در حدود 120 روز کاری خواهد بود.

فردا SX5
قیمت قدیم: 989.000.000
قیمت جدید: 1.170.000.000

قیمت جدید FMC SX5 نزدیک به بهای بازار آزاد است و صرفاً حدود ۱۰ درصد قیمت کمتری را نسبت به بازار دارد.

قیمت و شرایط فروش جدید خودرو SX5 اعلام شد [به‌روزرسانی] - آذر و دی ۱۴۰۱

خودروسازی فردا با توجه به تغییرات نرخ ارز قیمت جدید خودرو SX5 را از تاریخ ۱ دی‌ماه ۱۴۰۱ اعلام کرد.

قیمت آذرماه: ۹۱۹.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان
قیمت دی‌ماه: ۹۸۹.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان

قیمت و شرایط فروش جدید خودرو SX5 اعلام شد [بروزرسانی] - آذر و دی ۱۴۰۱

جدیدترین شرایط فروش FMC SX5 فرداموتورز اعلام شد [به‌روزرسانی] - آذر ۱۴۰۱

شرکت فردا‌موتورز هم‌زمان با شانزدهمین نمایشگاه خودروی اصفهان، شرایط فروش نقدی و اقساطی FMC SX5 را برای آذر ۱۴۰۱ اعلام کرد.

بر‌اساس شرایط فروش اعلام‌شده، FMC SX5 قیمت قطعی ۹۱۹ میلیون تومان را دارد و موعد تحویل آن ۱۲۰ روز کاری است. این کراس‌اوور با اقساط ۱۲ و ۱۸ و ۲۴ ماه به فروش می‌رسد و به‌ترتیب کارمزد صفر، ۵ و ۱۰ درصد برای اقساط مشتریان در نظر گرفته شده است. رنگ‌های سفید، مشکی و بژ SX5 در این طرح فروش عرضه می‌شوند.

نام خودروقیمت آذر ۱۴۰۱ (تومان)تحویلرنگ هااقساط
FMC SX5۹۱۹.۰۰۰.۰۰۰۱۲۰ روز کاریسفید/مشکی/بژ۱۲ و ۱۸
و ۲۴ ماهه

فرداموتورز شرایط فروش زمستانه کراس‌اوور FMC SX5 را تمدید کرد  [به‌روزرسانی] - بهمن ۱۴۰۰

در جدیدترین اطلاعیه فروش فردا‌موتورز، خودرو FMC SX5 به دو صورت نقدی و اقساطی عرضه می‌شود. در طرح نقدی این شرایط فروش، خریداران طی ۴ مرحله هزینه خودرو را پرداخت کرده و از تخفیف ۳۸.۴۵۰.۰۰۰ تومانی بهره‌مند خواهند شد.

علاقه‌مندان برای خرید اقساطی خودرو FMC SX5 می‌توانند با پیش‌پرداخت سه‌مرحله‌ای و اقساطی ۱۵ماهه بدون کارمزد برای ثبت‌نام این خودرو اقدام کنند.

طبق اطلاعیه فروش این شرکت، تحویل خودروهای خریداری‌شده ۱۲۰ روز کاری زمان خواهد برد و کلیه هزینه‌های بیمه شخص ثالث و شماره‌گذاری از سوی شرکت پرداخت خواهد شد.

علاقه‌مندان خرید محصولات فرداموتورز می‌توانند به نمایندگی‌های مجاز این خودروساز مراجعه کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۸۶۴۵۰۰۰ (۰۲۱) تماس بگیرند.

شرایط فروش فردا SX5

فروش ویژه FMC SX5 با تخفیف 47 میلیون تومانی از سوی فرداموتورز [به‌روزرسانی] - دی ۱۴۰۰

در طرح فروش زمستانه فردا‌موتورز خودرو FMC SX5 به دو شیوه نقدی و اقساطی ارائه شده است.

در خرید نقدی متقاضیان می‌توانند با پرداخت 40 درصد قیمت خودرو به مبلغ 299.600.000 تومان از تخفیف خرید نقدی 47 میلیون تومانی بهره‌مند شوند. تحویل خودرو با این شرایط فروش 120 روز کاری خواهد بود.

متقاضیان خرید اقساطی خودرو هم می‌توانند FMC SX5 از مزیت خرید اقساطی بدون کارمزد بهره‌مند شوند و محصول مورد‌نظر خود را با اقساط متنوع 18 و 24 ماهه و تحویل 120 روز کاری خریداری کنند.

همچنین طبق اعلام مدیران شرکت فرداموتورز، تحویل خودروهای این شرکت در‌حال اجراست. علاوه‌بر‌این، فردا‌موتورز به‌زودی عرضه خودرو FMC T5 را آغاز خواهد کرد.

فروش اقساطی بدون کارمزد خودروی فردا SX5 توسط فرداموتورز [به‌روزرسانی] - آذر ۱۴۰۰

فردا‌موتورز در طرح ویژه فروش اقساطی خود کراس‌اوور فردا SX5 را با اقساط ۱۸ و ۲۴ ماهه و موعد تحویل ۱۲۰ روزه به فروش می‌رساند. خودروسازی فردا با اتخاذ این تصمیم قدمی در راستای تسهیل شرایط خرید برای متقاضیان خودرو در بازار برداشته و خودروی مذکور را با ۶۰ درصد تسهیلات و اقساط 24‌ماهه بدون کارمزد عرضه خواهد کرد.

علاوه‌بر‌این، خودروسازی فردا میزان گارانتی محصولات خود را که پیش از این 4 سال بود، به مدت یک‌سال افزایش داده و خریداران می‌توانند از گارانتی 5‌ساله یا 100 هزار کیلو‌متری بهره‌مند شوند.

شایان ذکر است که ظاهراً این طرح فروش به‌ مدت محدود برای خودرو SX5 اجرا خواهد شد.

انجام مرحله دوم تعهدات تحویل خودرو FMC SX5  [به‌روزرسانی] - شهریور ۱۴۰۰

مدیر بازاریابی فردا‌موتورز، هم‌زمان با دور دوم تحویل خودروهای FMC SX5 و ایفای به‌موقع تعهدات این شرکت، از گسترش شبکه‌های عاملیت و خدمات پس از فروش فردا‌موتورز خبر داد.

محمدرضا آریان‌نژاد در حاشیه مراسم تحویل سری دوم خودروهای FMC SX5 به خریداران، با اشاره به تأثیر مشکلات غیر‌مترقبه‌ای همچون بروز موج‌های جدید کرونا و محدودیت‌های ناشی از آن، تعطیلی و محدود‌شدن خدمات مراکز شماره‌گذاری و تغییرات برخی قوانین در روند تحویل تعهدات خودروسازان گفت: «با وجود تمام این مسائل، فردا‌موتورز در راستای ایفای تعهدات خود به مشتریان با پشت سر گذاشتن موانع پیش رو، موفق به انجام سری دوم تعهدات خودرو FMC SX5 شد.»

وی ضمن قدردانی از همراهی مشتریان در شرایطی که محدودیت‌های کرونایی روند فعالیت کسب‌‌و‌کارها را با مشکل مواجه کرده است، افزود: «هم‌زمان با تحویل خودروهای خریداران SX5، فردا‌موتورز در راستای برنامه‌های توسعه‌ای خود اقدام به گسترش شبکه عاملیت‌های خود کرده و هم‌‌اکنون شبکه خدمات پس از فروش آماده پذیرش و خدمات‌‌رسانی به مشتریان محصولات گروه است.»

مدیر بازاریابی فردا‌موتورز با تأکید بر تلاش فردا‌موتورز جهت تسریع در روند تحویل خودروهای تولیدی FMC SX5 و FMC 511 از افزوده‌شدن یک محصول جدید به سبد محصولات فردا‌موتورز خبر داد و اضافه کرد: «در شرایطی که بازار خودرو همچنان عطش محصولات جدید و متنوع را دارد، طی ۲ یا ۳ ماه آینده کراس‌‌‌اوور جدید گروه خودروسازی فردا با امکاناتی پیشرفته معرفی و عرضه خواهد شد.»

افزایش قیمت ۱۰۰ میلیون تومانی کراس‌اوور FMC SX5  [به‌روزرسانی] - شهریور ۱۴۰۰

شرکت خودروسازی فردا قیمت جدید کراس‌اوور FMC SX5 ویژه 14 شهریور‌ماه 1400 را اعلام کرد.

این افزایش قیمت در طول 12 روز تقریباً از سوی یک خودروساز بی‌سابقه بوده است.

مدل خودرو قیمت ۲ شهریور (تومان)قیمت ۱۴ شهریور (تومان)
کراس‌اوور FMC SX5 ۶۴۹٫۰۰۰٫۰۰۰ ۷۴۹٫۰۰۰٫۰۰۰

فرداموتورز شرایط فروش و قیمت جدید FMC SX5 را اعلام کرد  [به‌روزرسانی] - شهریور ۱۴۰۰

شرکت فردا‌موتورز با اعلام شرایط فروش FMC SX5 برای شهریور ۱۴۰۰، قیمت این کراس‌اوور را افزایش داد. در‌حال‌حاضر این محصول به‌صورت پیش‌فروش عرضه می‌شود.

قیمت مصوب و جدید FMC SX5 از سوی شرکت فردا‌موتورز ۶۴۹ میلیون تومان تعیین شده و نسبت به قبل، ۲۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است و همچنین دیگر به مشتریان تخفیف نقدی اعطا نمی‌شود.

در طرح فروش جدید این شرکت سود مشارکت ۱۸ درصد به مشتریان تعلق می‌گیرد و مدت زمان تحویل خودروها ۹۰ روز کاری اعلام شده است. همچنین پیش‌پرداخت ۳۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی در زمان ثبت‌نام نیاز است. با توجه به بخشنامه منتشر‌شده در وب‌سایت رسمی فردا‌موتورز، قیمت ۶۴۹ میلیون تومان با درنظرگیری هزینه‌های شماره‌گذاری، مالیات، عوارض و… است.

مدل خودرو قیمت قدیم (تومان)قیمت جدید شهریور ۱۴۰۰ (تومان)
کراس‌اوور FMC SX5 ۶۲۹٫۰۰۰٫۰۰۰ ۶۴۹٫۰۰۰٫۰۰۰

آغاز فروش کراس‌اوور FMC SX5 با قیمت قطعی [به‌روزرسانی] - تیر ۱۴۰۰

شرکت فردا‌موتورز جدیدترین شرایط فروش کراس‌اوور FMC SX5 ویژه تیرماه را اعلام کرد.

موعد تحویل فردا SX5 نیز با قیمت نهایی 609 میلیون تومان (بعد از کسر تخفیف 20 میلیون تومانی) مشابه FMC 511 تعیین شده است.

فرداموتورز در طرح فروش هر این خودرو سود مشارکت 18 درصدی را در نظر گرفته است.

طرح فروش فردا SX5:

مروری بر مشخصات کراس‌اوور FMC SX5 فرداموتورز

شرکت خودروسازی فردا که خود را همکار ایران‌خودروی سمنان معرفی می‌کند، در‌واقع یک خودروساز بخش خصوصی است که طی چند سال گذشته تصمیم به عرضه محصولات مستقل خود در بازار داشته است و پس از وقوع شرایط تحریمی، حالا به همکاری با گروه دانگ‌فنگ و عرضه محصولات این شرکت با برند فردا روی آورده است.

دانگ‌فنگ SX5 یا همان فردا SX5، نخستین‌بار در سال 2013 به بازار چین رفت. طراحی نسل اول SX5 هم ویژگی ‌کراس‌اوورها را داشت و هم شبیه ون‌ها بود؛ به همین دلیل آن را در سگمنت MPV‌ها یا خودروهای چندکاره، قرار دادند. نسل اول SX5 حدود سه‌سال روی خط تولید دانگ‌فنگ بود تا آنکه در 2016، نسل دومش به بازار آمد.

برخلاف تصور اولیه که از تولید این خودرو با یک موتور توربو حکایت می‌کرد، حالا شاهد استفاده از یک موتور تنفس طبیعی موتور 1.6 لیتری چهار سیلندر بنزینی هستیم که توان تولید 123 اسب بخار قدرت در محدوده 6000 دور بر دقیقه و حداکثر گشتاور 154 نیوتن‌متری در محدوده 4400 دور بر دقیقه را دارد.

این خودرو با طول کلی 4515 میلی‌متر، عرض 1812 میلی‌متر، ارتفاع 1725 میلی‌متر و فاصله بین دو محور 2720 میلی‌متری ساخته شده است که از نظر ابعاد و اندازه کوچک‌تر از دیگر محصول شرکت خودروسازی فردا، یعنی فردا SX6 خواهد بود. همچنین به‌نظر می‌رسد که با توجه به وزن 1340 کیلوگرمی و توان 123 اسب بخاری پیشرانه، نباید این مدل از نظر شتاب‌گیری نیز حرف چندانی برای گفتن نداشته باشد؛ هرچند در این رابطه عدد دقیقی در کاتالوگ این خودرو ذکر نشده است.

لازم به ذکر است که خودروی کراس‌اوور فردا SX5 تنها با جعبه‌دنده اتوماتیک CVT به مشتریان عرضه می‌شود و مصرف سوخت 7.5 لیتری به‌صورت ترکیبی برای کارکرد 100 کیلومتری خواهد داشت.

فردا SX5 از حیث آپشن‌های رفاهی نیز یک محصول قابل‌قبول به‌نظر می‌رسد؛ چرا که طیف کاملی از امکانات متداول نظیر کروز کنترل، سانروف، سیستم پایداری ESP، فرمان برقی، دوربین دنده‌عقب و تهویه مطبوع الکتریکی را ارائه می‌دهد، اما با توجه به نبود صندلی‌های برقی یا دوربین 360 درجه و سقف پانوراما نمی‌توان این کراس‌اوور را در محدوده خودروهای پر‌آپشن توصیف کرد.

مطلب پیشنهادی:‌ تجربه رانندگی با فردا SX5

سؤالات متداول کاربران در مورد خودرو SX5

قیمت خودرو sx5 در بازار ایران چقدر است؟

خودروی SX5 در بازار ایران با قیمت بالاتر از ۷۰۰ میلیون تومان فروخته می‌شود.

مشخصات موتور SX5 ماشین چیست؟

ماشین SX5 به یک موتور تنفس طبیعی چهار سیلندر ۱.۶ لیتری مجهز شده که حداکثر ۱۲۳ اسب بخار و ۱۵۴ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند.

آپشن‌های خودرو sx5 چیست؟

فردا SX5 کروز کنترل، سانروف، سیستم پایداری ESP، فرمان برقی، دوربین دنده‌عقب و تهویه مطبوع الکتریکی را ارائه می‌دهد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (6 مورد)
  • سعید رستمی
    سعید رستمی | ۳ بهمن ۱۴۰۰

    با این پیشرانه و گیربکس سی وی تی به نظرم ضعیف تر از ام وی ام ایکس 33 نسل قبلی باشه. چون ایکس33 حداقلش اینه که موتور 2000 داره. در صورتی که دانگ فنگ تو بازار جهانی موتور 2000 رو هم برای این ماشین ارائه میده. پیشنهاد من به فردا موتور اینه که اگه امکان ارائه اون موتور رو نداره حداقل گیربکس دستی رو هم برای این ماشین ارائه کنه.

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها
مطالب پیشنهادی