ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

تپسی در بهمن‌ماه به درآمد 70 میلیارد تومانی رسید

تپسی در بهمن‌ماه 1401 به درآمد تقریباً 70 میلیارد تومانی دست یافته است که یک رکورد در سال 1401 به‌ شمار می‌رود.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۸ اسفند ۱۴۰۱ | ۰۹:۴۵

صورت‌های مالی تپسی در بهمن‌ماه 1401 نشان می‌دهند این شرکت به درآمد تقریباً 70 میلیارد تومانی دست یافته است که یک رکورد در سال 1401 به‌ شمار می‌رود.

گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن‌ماه 1401 شرکت «پیشگامان فن‌آوری و دانش آرامیس» با نماد «تپسی» در کدال منتشر شده است. این صورت‌های مالی نشان می‌دهند بار دیگر درآمد تپسی رکورد زده است.

این شرکت طی یک ماه گذشته به درآمد 69.8 میلیارد تومانی دست یافته است که این رقم برای ماه دی و آذر حدود 62 میلیارد تومان بود. درآمد این تاکسی اینترنتی در بهمن‌ماه، نسبت به مدت مشابه سال قبل، 142 درصد رشد و نسبت به میانگین 10 ماه گذشته، افزایش 46درصدی داشته است.

درآمد تپسی بهمن

کمیسیون دریافتی از سفیران، بخش اعظمی از درآمد تپسی را تشکیل می‌دهد که برای بهمن‌ماه حدود 67.2 میلیارد تومان برآورد شده است. این رقم 13 درصد نسبت به ماه گذشته افزایش داشته و نشان می‌دهد که سفیران تپسی (کاربران راننده) درآمد بیشتری در ماه گذشته داشته‌اند.

تپسی همچنین نزدیک به 2 میلیارد تومان از سرویس تلفنی، 198 میلیون تومان از سوء‌پیشینه سفیران، 206 میلیون تومان از راه‌اندازی مجدد، 60 میلیون تومان از جریمه سفیران متخلف و 123 میلیون تومان از سایر حوزه‌ها درآمد کسب کرده است.

براین‌اساس، تاکنون تپسی حدود 547 میلیارد تومان در سال 1401 درآمد داشته که نسبت به سال 1400، بیش از 2برابر افزایش یافته است.

سرویس تپسی درحال‌حاضر در 33 شهر ایران فعال است که نیمی از این شهرها در سال جاری تحت پوشش این تاکسی اینترنتی قرار گرفته‌اند. با توجه به در پیش بودن روزهای پایانی سال، احتمال می‌رود تپسی بتواند این درآمد بهمن‌ماه را در اسفند نیز تکرار کرده یا حتی رکورد شکنی کند. درصورت تحقق این موضوع، تپسی در سال 1401 به درآمد پیش‌بینی‌شده براساس سند ارزش‌گذاری‌ این شرکت دست می‌یابد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی