ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

بسته‌های نوروزی رومینگ بین‌الملل توسط همراه اول معرفی شد

همراه اول هم‌زمان با شروع فصل سفرهای نوروزی، بسته‌های ویژه رومینگ بین‌الملل خود را برای استفاده مشترکان در سفرهای خارجی معرفی کرد.

شیدا ملکی
نوشته شده توسط شیدا ملکی | ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۱:۴۴

همراه اول با شروع فصل سفرهای نوروزی، بسته‌های ویژه رومینگ بین‌الملل این اپراتور را برای استفاده مشترکان در سفرهای خارجی معرفی کرد. مسافران می‌توانند با خرید بسته‌های مکالمه و اینترنت رومینگ، از طریق شبکه‌های اجتماعی به‌صورت نامحدود با نزدیکان خود در ارتباط باشند.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول با توجه به دغدغه‌های اقتصادی مردم «کمپین نوروزی 1402» را با محوریت اقتصادی‌کردن «سرویس رومینگ بین‌الملل» طراحی و پیاده‌سازی کرده است.

مسافران می‌توانند با خرید بسته‌های مکالمه و اینترنت بین‌المللی رومینگ همراه اول، علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌های سفر، از طریق شبکه‌های اجتماعی به‌صورت نامحدود با نزدیکان خود در ارتباط باشند. یکی از مزیت‌های دیگر استفاده از بسته‌های رومینگ، عدم نیاز به هزینه ارزی برای خرید سیم‌کارت و بسته‌های اپراتورهای خارجی است. 

گردشگران ایرانی با استفاده از سرویس دیتای رومینگ، دسترسی رایگان به پورتال، فروشگاه و اپلیکیشن همراه اول خواهند داشت و پورتال‌های بانکی، وب‌سایت و اپ‌های ایرانی به‌راحتی و بدون نیاز به فیلترشکن به روی آن‌ها باز خواهد شد. 

تمامی مشترکان حقیقی و حقوقی با سیم‌کارت‌های دائمی یا اعتباری می‌توانند بسته‌های رومینگ را برای مسافرشان خریداری کنند.

همراه اول همچنین اعلام کرده است که در راستای سهولت بیشتر برای مشتریان سازمانی، امکان خرید بسته‌های رومینگ برای دیگران با ارائه فاکتور رسمی از فروشگاه یا اپلیکیشن «همراه من» وجود دارد. 

این کمپین با لحاظ مقاصد پرتردد ایرانیان و تأمین نیاز طیف‌های مختلف مشترکان، بسته‌های رومینگ ویژه کشورهای عراق، امارات، ترکیه و دور دنیا را به تمامی ایرانیانی که قصد سفر به کشورهای خارجی در ایام نوروز را دارند، با استفاده از کد دستوری «ستاره 10 ستاره 2913 مربع» پیشنهاد می‌کند. بسته‌های رومینگ نوروزی در دو نوع «اینترنت بین‌المللی» و «مکالمه» تهیه شده است.

بسته‌های ویژه زائران عتبات عالیات در عراق

بسته‌های نوروزی «عراق» در 3 سطح «یک گیگابایتی یک‌روزه»، «اینترنت نامحدود 7‌روزه» و «45 دقیقه مکالمه 7‌روزه» به‌همراه هدایای مکالمه و پیامکی با قیمت‌های 30، 150 و 230 هزار تومان تدارک دیده شده است.

بسته‌های ویژه مسافران و تاجران در امارات

مشترکانی که قصد عزیمت به «امارات متحده عربی» را دارند، می‌توانند از 2 بسته نوروزی «اینترنت نامحدود 7‌روزه» و «اینترنت نامحدود 30‌روزه» به همراه هدیه مکالمه به‌ترتیب با قیمت‌های 450 و 990 هزار تومان، بهره‌مند شوند.

درصورت نیاز به مکالمه ارزان، مسافران این مقصد می‌توانند از بسته‌های مکالمه دور دنیا نیز استفاده کنند. 

بسته‌های ویژه مسافران در ترکیه

برای مسافران نوروزی «ترکیه» نیز تعداد دو بسته «اینترنت نامحدود 7‌روزه» 350 هزار تومانی و «اینترنت نامحدود 30‌روزه» یک میلیون و 350 هزار تومانی در نظر گرفته شده است که شامل هدایای مکالمه و پیامکی نیز می شود.

علاوه بر بسته‌های ویژه نوروز ترکیه، برای اولین‌بار سه بسته ویژه مقصد ترکیه «اینترنت 1 گیگابایت 7‌روزه»- 190 هزار تومان، «اینترنت 3 گیگابایت 7‌روزه»- 390 هزار تومان و «اینترنت 10 گیگابایت 14‌روزه»- 790 هزار تومان به‌همراه هدایای مکالمه رومینگی 10، 20 و 45 دقیقه و 10، 20 و 45 پیامک رومینگی هدیه برای مسافران و تاجران این مقصد در نظر گرفته شده است.

بسته‌های دور دنیا، تجربه‌ای جدید برای جهانگردان

سایر مشترکان همراه اولی که علاقه‌مند هستند در سفرهای نوروزی خود به چندین کشور منطقه یا کشورهای اروپایی و آسیایی سفر کنند و بدون خرید سیم‌کارت خارجی از بسته‌های مقرون‌به‌صرفه اینترنت یا مکالمه رومینگ بین‌المللی استفاده کنند، می‌توانند از خدمات همراه اول بهره‌مند شوند.

بدین منظور، مسافران می‌توانند از اینترنت بین‌المللی رومینگ بسته‌های ویژه دور دنیای 14 و یا 30 روزه شامل 1 و 15 گیگابایت با قیمت‌های 450 هزار تومانی و 3 میلیون و 450 هزار تومانی، در تمام مقاصد سفر خود استفاده کنند.

علاوه بر بسته‌های اینترنت رومینگ دور دنیا، برای خدمات مکالمه مشترکان در سفرهای خارجی، بسته‌های 14‌روزه در سه نوع 25، 60 و 180 دقیقه‌ای به‌همراه پیامک هدیه به قیمت‌های 220، 440 و 990 هزار تومان معرفی شده است که در کشورهای مختلف حتی امارات، عراق و ترکیه نیز قابل استفاده است.

شایان ذکر است که بسته‌های نامحدود دیتا شامل سیاست مصرف منصفانه می‌شود؛ بدین معنی که سقف سرعت بعد از مقدار مشخص‌شده، به یک مگابیت در ثانیه می‌رسد و تا پایان مدت‌زمان اعتبار، ارتباط مشترک با شبکه دیتا (اینترنت بین‌المللی) برقرار خواهد بود.

فعال‌سازی بسته‌های مرتبط با این کمپین که از هم‌اکنون تا پایان موعد سفرهای نوروزی (نیمه فروردین‌ماه 1402) ادامه دارد، از طریق کدهای دستوری موجود در صفحه این کمپین در پورتال همراه اول، فروشگاه آنلاین همراه اول و اپلیکیشن «همراه من» امکان‌پذیر است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی