ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اپل
کسب و کار

مدیر آی‌کلود اپل، این شرکت را ترک می‌کند

مایکل ابوت از سال 2018 در اپل مشغول به کار بوده است و مدیریت بخش iCloud این شرکت را بر عهده دارد.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۰:۰۰

«مایکل ابوت»، نایب‌رئیس بخش ابری اپل، می‌خواهد در ماه آوریل این شرکت را ترک کند. ابوت بر تمامی محصولات مرتبط با فضای ابری شرکت اپل ازجمله آی‌کلود و توسعه برنامه‌های مهمی مانند iMessage و FaceTime نظارت دارد.

جانشین ابوت در اپل

طبق توییت «مارک گورمن»، خبرنگار بلومبرگ، «جف رابین»، معاون کهنه‌کار اپل که به‌عنوان خالق iTunes شناخته می‌شود، به‌عنوان مدیر جدید iCloud جانشین ابوت خواهد شد.

مسئولیت‌های ابوت به‌عنوان رئیس iCloud، شامل iCloud.com ،iCloud Mail، رمزگذاری داده‌های iCloud و زیرساخت برنامه‌هایی چون iMessage و FaceTime می‌شود. علاوه بر iCloud، او همچنین مسئول مهندسی حریم خصوصی و امنیت خدمات ا‌پل بود. ابوت سال 2018 به اپل پیوست و قبل از آن یکی از مدیران شرکت‌های فناوری مانند توییتر، مایکروسافت و پالم بود.

درهمین‌حال، اخیراً جانشین «جانی آیو»، یعنی «ایوانز هنکی» نیز اپل را ترک کرد و سپس در ماه فوریه اعلام شد که غول کوپرتینویی تصمیم گرفته است تا نقش «رئیس طراحی صنعتی» خود را حذف کند. درست قبل از آن، ا‌پل معاون تدارکات خود را به‌دلیل بیان اظهاراتی در ویدیوی تیک‌تاک خود اخراج کرده بود.

تصمیم ابوت برای خروج از اپل درحالی اعلام شده است که بسیاری از شرکت‌های حوزه فناوری ازجمله توییتر، مایکروسافت و آمازون درحال کاهش کارمندان خود هستند. با‌این‌حال، اپل جانشین او را اعلام کرده است و تصمیم ندارد تا سمت مدیر iCloud خود را حذف کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی