ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

چت بات بینگ مایکروسافت
تکنولوژی

محدودیت گفت‌وگو در هر جلسه با چت‌بات بینگ مایکروسافت به هشت پیام رسید

یکی از مدیران مایکروسافت تأیید کرد که حالا در هر جلسه، در هشت پیام می‌توانید با چت‌بات بینگ درباره یک موضوع حرف بزنید.

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۷:۳۰

دیروز در خبری به اطلاع شما رساندیم که چت‌بات بینگ مایکروسافت حالا به شما اجازه می‌دهد که بین سه شخصیت، رفتار آن را مشخص کنید. حالا یک به‌روزرسانی دیگر هم در این مدل هوش مصنوعی ایجاد شده است که محدودیت‌های تعامل با این چت‌بات را کمتر می‌کند.

«میخائیل پاراخین»، مدیر بخش تبلیغات و خدمات وب مایکروسافت، در اکانت شخصی خود گزارش‌هایی را تأیید کرده است که از افزایش تعداد پیام‌ها در هر جلسه گفت‌وگو با این چت‌بات خبر می‌دهند. براین‌اساس، حالا کاربران هر بار می‌توانند پیرامون یک موضوع در هشت پیام با این مدل هوش مصنوعی حرف بزنند.

مایکروسافت چند هفته پیش و به‌دنبال انتشار گزارش‌های عجیبی درباره رفتارهای غیرمنتظره بینگ چت، محدودیتی را اعمال کرد تا کاربران در هر جلسه فقط بتوانند پنج سؤال متوالی از این هوش مصنوعی بپرسند. اندکی بعد این محدودیت به شش پیام رسید. حالا به‌نظر می‌رسد که مایکروسافت این محدودیت را کمتر کرده است و اجازه می‌دهد تا در هر جلسه هشت پیام به بینگ بدهید.

محدودیت گفت‌وگوهای روزانه همچنان 100 پیام است. پاراخین در توییت دیگری اشاره کرده بود که این محدودیت احتمالاً برای مدتی به همین منوال باقی خواهد ماند. او مدعی شده بود که اگر به‌دنبال کارهایی مثل استخراج اطلاعات نباشید، محدودیت 100 پیام روزانه پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود.

شخصیت‌های جدید احتمالاً به بینگ مایکروسافت اضافه می‌شوند

اگرچه بینگ چت درحال‌حاضر سه شخصیت دارد، اما احتمالاً تعداد شخصیت‌های این ابزار هوش مصنوعی به سه عدد اکتفا نخواهد کرد. «جوردی ریباس»، معاون شرکتی واحد بینگ در مایکروسافت، پیش‌تر در صفحه توییتر خود گفته بود که آن‌ها در داخل شرکت مشغول مباحثه برای افزودن دو یا سه شخصیت دیگر هستند.

مایکروسافت از زمان عرضه محدود چت‌بات بینگ با چالش‌های بسیاری روبه‌رو شده و در تلاش است تا با ایجاد تغییرات جدید بخشی از این چالش‌ها را برطرف کند. نکته آنکه قابلیت چت بینگ هنوز به‌طور عمومی در دسترس کاربران قرار نگرفته است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی