ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

مایکروسافت بینگ
تکنولوژی

کاربران حالا می‌توانند روزانه تا 150 پیام با چت‌بات بینگ تعامل داشته باشند

حالا کاربران در هر جلسه می‌توانند 15 سؤال از بینگ چت بپرسند و در طول روز تا 150 پیام با آن در ارتباط باشند.

محمد قریشی
نوشته شده توسط محمد قریشی | ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۱:۳۰

مایکروسافت به‌مرور‌زمان درحال کاهش محدودیت‌های چت‌بات بینگ‌ چت است و در جدیدترین دور از این کاهش محدودیت‌ها، تعداد پیام‌های روزانه برای تعامل با این هوش مصنوعی از 120 پیام، به 150 پیام افزایش یافته است.

«یوسف مهدی»، یکی از مدیران مایکروسافت، در توییتی از کاهش محدودیت‌های چت‌بات بینگ خبر داده است. حالا در هر جلسه می‌توان تا 15 پیام با این چت‌بات تعامل داشت و روزانه تا 150 پیام با آن صحبت کرد. این محدودیت‌ها در گذشته به‌ترتیب برابر با 8 و 120 پیام بودند.

بهبود حالت متعادل چت‌بات بینگ

یوسف مهدی در توییت خود همچنین به یک بهینه‌سازی برای حالت متعادل یا Balanced بینگ چت اشاره کرده است. این بهینه‌سازی طبق ادعای این مدیر مایکروسافت، عملکرد این چت‌بات را در پاسخ‌های کوتاه‌تر و سریع‌تر بهبود چشمگیری می‌دهد. با وجود بهینه‌سازی حالت متعادل، مایکروسافت تغییری در حالت‌های دقیق و خلاق ایجاد نکرده است.

چت‌بات بینگ چت

مدت کوتاهی از عرضه بینگ چت می‌گذرد و مایکروسافت در همین مدت چندین‌بار محدودیت‌های آن را کاهش داده است. دلیل اصلی اعمال این محدودیت‌ها، پاسخ‌های نامناسبی بود که این هوش مصنوعی پس از صحبت‌های طولانی به کاربران ارائه می‌کرد. اما حالا به‌نظر می‌رسد ردموندی‌ها توانسته‌اند با این مشکلات مقابله کنند و حالا محتاطانه درحال کاهش محدودیت‌ها هستند.

در کنار این کاهش محدودیت‌ها، مایکروسافت روی ویژگی‌های جدیدی هم برای چت‌بات بینگ کار می‌کند. ردموندی‌ها می‌خواهند شخصیت‌های جدیدی را به این چت‌بات اضافه کنند و همچنین قابلیت ذخیره‌سازی پیام‌ها را در اختیار کاربران قرار دهند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی