ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

مایکروسافت بینگ
تکنولوژی

محدودیت گفت‌وگوی روزانه با چت‌بات بینگ به 120 پیام رسید

مایکروسافت می‌خواهد تعاملات با چت‌بات بینگ افزایش یابد و حالا به‌جای روزانه 100 پیام، می‌توان تا 120 پیام با آن در ارتباط بود.

محمد قریشی
نوشته شده توسط محمد قریشی | ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۲:۰۰

مایکروسافت به مرور زمان درحال کاهش محدودیت‌های چت‌بات بینگ است و حالا تصمیم گرفته تعداد پیام‌های روزانه آن را از 100 پیام، به 120 پیام افزایش دهد تا کاربران بیشتر قادر به گفت‌وگو با آن باشند.

مایکروسافت به‌خاطر پاسخ‌های نامناسب چت‌بات بینگ، تصمیم گرفت تعداد تعاملات کاربران با آن را کاهش دهد. این محدودیت ابتدا 50 پیام در روز، سپس 60 پیام در روز و پس از مدتی به 100 پیام در روز رسید، اما حالا این محدودیت کمتر شده و به 120 پیام در روز رسیده است.

افزایش تعاملات روزانه با چت‌بات بینگ

«میخائیل پاراخین»، مدیر بخش تبلیغات و خدمات وب مایکروسافت، در توییتی افزایش تعاملات روزانه با بینگ چت تا 120 پیام در روز را اعلام کرده است. پاراخین همچنین به این موضوع اشاره کرده که بینگ چت برای مدتی در هر جلسه تنها به 6 سؤال پاسخ می‌داده و اما حالا دوباره این محدودیت به 8 پیام برای هر جلسه کاهش یافته است. به گفته این مدیر مایکروسافت، محدودیت‌ها به‌زودی کاهش می‌یابند.

چت‌بات بینگ

مایکروسافت سعی کرده است در چند هفته اخیر به‌طور پیوسته محدودیت‌های چت‌بات بینگ را کاهش دهد. با توجه به اینکه به مرور زمان کاربران بیشتری به بینگ چت دسترسی پیدا می‌کنند، این موضوع اهمیت بالایی دارد.

در کنار کاهش محدودیت‌ها، ردموندی‌ها شخصیت‌های متفاوتی را هم به چت‌بات خود اضافه کرده‌اند که هر کدام با سبکی متفاوت به سؤالات کاربران پاسخ می‌دهند. علاوه‌براین، بینگ جدید یک حالت مخفی Celebrity هم دارد که رفتار سلبریتی‌های معروف را تقلید می‌کند. احتمالاً این حالت به‌زودی به بینگ اضافه می‌شود تا دیگر یک شخصیت مخفی نباشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی